Додано
10.06.25 23:11:11
Коли варто просити вибачення
Коли саме це робити?
Коли ти зрозумів, що зробив комусь боляче або був неправий чи коли тебе готові слухати?
Чи потрібно керуватися поривом або варто підібрати відповідний момент?
А якщо сильно завинив? Залишити людину в спокої або все ж таки вибачитися? Чи може твоє вибачення щось змінити? І для кого більше воно має значення - для тебе або для того, в кого перепрошуєш?
Що взагалі означає пробачити? І коли пробачати не варто?


Цікаво дізнатися Вашу думку.
Що думають з цього приводу наші герої?
Зможемо дізнатися найближчим часом.
Приєднуйтеся https://booknet.ua/book/ne-sama-razom-b431978
Початок історії https://booknet.ua/book/ne-sama-b429600
Тена Дітна
257
відслідковують
Інші блоги
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
НОВА ЧАСТИНА ВЖЕ НА САЙТІ! ? Без зайвих слів — вийшло довгоочікуване продовження, назва якого говорить сама за себе: «Яка ж ти збоченка, моя маленька пташко…» ?✨ Атмосфера розжарилася до межі. Хвороблива
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВарто просити вибачення коли ти розумієш що накоїв, коли тобі потрібно це сказати, коли важливій людині для тебе потрібно їх почути, коли вони щирі...
Тетяна Ковальчук, Жити з таким тягарем важко.
Для відповіді на подібні питання однозначно потрібен контекст. Для того, щоб просити пробачення і для того, щоб пробачити, необхідно, як мінімум, усвідомлення - ситуації, своїх почуттів і почуттів іншого. А для такого усвідомлення потрібен час. Скільки? Від одного моменту до багатьох років.
Лілія Зелена, Люди помиляються часто, навіть повторюватися не потрібно. Просто когось ми самі хочемо пробачити й шукаємо виправдання, а інших за будь-яких умов ніколи не пробачимо… й справа іноді навіть не у тяжкості провини. Але й описаний Вами варіант має місце. Різні ситуації, різні люди. Хтось свідомо й щиро просить вибачення й більше ніколи такого не зробить, інший постійно буде робити й перепрошувати, бо так живе, звик, пробачають.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати