Фінал все ближче

Вітаю, мої любі!

Хто читає, ті вже зрозуміли, що дійсно наближається фінал НАЙКРАЩА. АЛХІМІК КОРОЛЯ. Бій за Еліон - столицю Ейтанії вже відбувся. Тепер залишилось пережити бійку богів. А от з цим можуть виникнути складнощі. Та вже виникли. Не надто спішать боги допомагати людям, а, якщо й допомагають, то досить кволо - без особливого на те бажання. Ну, або, з якоїсь симпатії, та й те з умовами. В принципі, вся міфологія саме про це й свідчить)))

Чесно, залишилось десь три-чотири розділи (от не буду я повторювати той славнозвісний набір цифр))) ) Тому, хто відкладали покупку книги до її завершення, у вас лиш два дні, оскільки я у відпустці й пишу по два-три розділи на день)) Можливо, вдасться завершити вже сьогодні. Потім, редактура, й завтра на модерацію й продаж з більшою ціною. 

Чому я так поспішаю? Я розраховувала завершити книгу набагато раніше й плавно перетекти до КОРОЛІВСЬКОЇ БУНТАРКИ, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ. Але мій АЛХІМІК, точніше, моя - вирішила, що я надто поспішила й потягнула мене ледве не до епіку! Ну, на епік я не витягнула, але хоч торкнулась))) БУНТАРКА сердито хнюпиться... От чесно: завтра займусь пошуками грифонів! І більше так робити не буду - дві книги разом... Колись я це вже казала... Побачимо))

А поки запрошую до бійки богів! Скоро буде - за кілька годин. Глава, щоправда, названа пафосно "Битва богів", але то лиш з шанування божественних титулів)) А то ще претензію мені виставлять за неповагу...

Приємного всім читання й мирного неба над головою! 

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аліна Скінтей
08.06.2025, 22:40:36

Той момент коли я найкращу алхіміка просто збожнюю, і мені навіть трішки сумно що все ось-ось завершиться! Цей світ таки багатогранний, що от історію про Десая я просто тупочу ногами і дуже-жуєе чекаю:) Натхнення і багато часу для втілення всіх планів)

Показати 3 відповіді
Лара Роса
09.06.2025, 13:44:35

Аліна Скінтей, Я теж таке люблю - так і народжуються цикли))

avatar
Діна Остапчук
08.06.2025, 21:59:31

Давно в бібліотеці- жду можливості придбати: проблеми виникають- як і почати читати; але книжка зацікавила, може хто промік підкине))...)



Показати 2 відповіді
Діна Остапчук
09.06.2025, 09:16:05

Лара Роса, Приєднаюсь як буде...:)

avatar
Інна Турянська
08.06.2025, 19:20:48

Дуже круто виходить передати бої ) певна, що фінал буде блискучим!)

Лара Роса
08.06.2025, 19:30:22

Інна Турянська, Дякую, сонечко!!! Я стараюсь)))

avatar
Mistress Mirime
08.06.2025, 17:57:30

Шикарні битви!

Лара Роса
08.06.2025, 19:30:01

Mistress Mirime, Дякую величезне!!!

Ой, невже вже фінал? Здавалося, зовсім недавно Фаелія влаштовувалася на роботу)))

Лара Роса
08.06.2025, 14:02:09

Лариса Бондарчук, Їй теж вже потрібно у відпустку після всього))))

avatar
Олена Гушпит
08.06.2025, 13:39:16

З тривогою очікую..!!! ❤️❤️❤️

Лара Роса
08.06.2025, 13:40:55

Олена Гушпит, А я з тривогою пишу... Дякую!!!❤️❤️❤️

avatar
Таня Толчин
08.06.2025, 12:40:55

Я все чекаю на появу Юлґа...

Показати 4 відповіді
Nata Bond
08.06.2025, 13:23:15

Таня Толчин, ÷))))

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
08.06.2025, 13:18:38

❤️❤️❤️

Лара Роса
08.06.2025, 13:22:56

Lyudmyla Kovdrysh, Дякую!!!❤️❤️❤️

avatar
Nata Bond
08.06.2025, 13:02:27

❤️❤️❤️

Лара Роса
08.06.2025, 13:07:23

Nata Bond, Дякую!!!❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
08.06.2025, 12:47:15

❤️❤️❤️❤️

Лара Роса
08.06.2025, 12:58:35

Лана Рей, Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Юлія Міхаліна
08.06.2025, 12:50:11

Як я тебе розумію з двома книгами, Ларочко... це дуже складно. Але ще складніше, коли ти ніби вже запланувала що ось-ось завершиш одну, а герої не піддаються і підкидають нових авантюр)) Чекаю розвязки❤️

Лара Роса
08.06.2025, 12:58:25

Юлія Міхаліна, Страшні авантюристи! А потім скажуть, що то все автор їм підсунув)))) Дякую, Юлечко!❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Вереск
08.06.2025, 12:38:33

Успіхів і вдячних читачів!))

Лара Роса
08.06.2025, 12:41:02

Анжеліка Вереск, Дякую!!! Навзаєм!❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
08.06.2025, 12:32:11

Чекаю з нетерпінням! Боги богами, а все інше прийдеться на долю людей!

Лара Роса
08.06.2025, 12:39:49

Наталія Діжурко, От через них же й прийдеться... Дякую!!!❤️❤️❤️ Я пишу))

Інші блоги
Хто стоїть за штурвалом «святого Юди»?
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Битва за другу чернетку продовжується...
А тим часом я вирішив розширити текст уривку своєї книги "Поки тебе нема". Ви читайте, коментуйте, сваріть, хваліть, а я піду попрацюю над фіналом. https://booknet.ua/book/poki-tebe-nema-storya-zhivih-lyudei-b455056
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше