Додано
07.06.25 16:26:27
Що ви знаєте про хороших дівчат?
Нарешті! Нарешті я таки дісталася до «Моєї хорошої дівчинки» Лілі Ваніль.
Хм… Звучить дещо незвично, але не сперечатимусь – Ліля Ваніль дійсно хороша дівчинка) Принаймні історії пише бомбезні.
Отже, як ви знаєте, я почала знайомство з цим циклом з другої частини, тож сама собі дещо наспойлерила. Проте не скажу, що це якось завадило – все ж загальну картину було важко зрозуміти з тих натяків, що є в історії Лук’яна та Анфіси.
Якщо «Моєї погана дівчинки» - це суміш азарту, драйву та навіжених вчинків та збігів, то перша книга – повна її протилежність.
Дем’ян не надто вірить у дива, які стаються напередодні Нового Року, але цього разу в нього не лишилося вибору – Снігурка буквально впала у його руки. Діватися нікуди, тим паче, що інший варіант для красуні – це тільки назад до двох сумнівних типів, що точно накачали її чимось.
Перша ж свідома зустріч з Нікою довела чоловікові – з нею точно можна мати справу. Та й що вже приховувати – зачепила вона його по самі вуха. Довелося навіть терміново вигадувати завдання для дизайнерки ландшафту посеред зими. Ну не дурість?
Може й так, але справи кепські, якщо ні про кого іншого й думати не можеш.
Та й Ніка не сказати щоб такою вже байдужою була. Просто навіть подумати про те, що могла сподобатися такому, як цей красунчик, страшно – а що як закохається? Та й розібратися з власними проблемами хотілося б, бо наче й нічого не робить, а хлопець подруги так слинки пускає, що треба терміново вже драпати кудись.
Ну і як не закохатися у цю чарівну казку, повну ніжності, яскравий і світлих емоцій, та віри у те, що добро завжди переможе зло?
А якщо ще додати краплинку благородства й приправити смачнючим порятунком – то все, читачів буде за вуха не відірвати! То я вам гарантую!
Для порталу в світ чарівних і казкових романтичних пригод тиць сюди
До речі, історія безкоштовна)
Більше цікавого на моєму каналі в телеграмі)
#відгук
Олена Блашкун
1164
відслідковують
Інші блоги
Доброго продуктивного раночку, колеги!
Новий розділ від Єви вже на сайті, приємного прочитання)
Буду вдячна за рекомендації моєї книги від когось з Вас❤️❤️❤️
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Вітаю, любі читачі! Сьогодні діє приємна знижка на роман Маленьке диво для великого боса -25% 89грн >>> 67грн Книга вже завершена та чекає на вас повним текстом Я хотіла його забути і ніколи не зустрічатися. Викреслити
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і

5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за такий приємний відгук (=^ ◡ ^=)❤❤❤
Олена Блашкун, (❁´◡`❁)
Оо класна книга) Любила її дуже)
Єва Райн, Герої такі няшня)
Давно вже прочитала.Обидві.♥️♥️♥️
Оксана Морус, Вони того варті❤️
Чудова книга♥️
Тетяна Маркова, Згодна на всі 100%!
чудова історія, добре її пам'ятаю)
Рома Аріведерчі, РАда, що наші думкизбігаються)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати