Ще трішки букв про The Last Embers.

Всім привіт)

Давненько я нічого не писав, бо, чесно кажучи, не дуже знаю як формулювати свої думки в таких постах. Є багато речей які я хотів б обговорити.


Перше - половина книги вже вийшло. ~700.000 символів, 31 розділ. Дякую всім хто читає цю історію, ви - неймовірні. Я продовжую експерементувати з написанням, але здається я знайшов стиль в якому мені писата комфортно.


Друге - після цієї книги я планую на короткий період часу залишити команду й написати декілька інших історій(Значно коротших за цю). Айві, Сет, Пол, Дора, Віктор, Лео - неймовірно важливі персонажі для мене, але я хотів би дати  трішки часу настоятись цій історії, особливо після фіналу який я підготував для вас! =)


В мене в планах написати окрему книгу про Роберта, і декілька експерементальних творів темою яких я зможу поділитись трішки пізніше. Потрібно ще структуризувати свої думки)


Я радий, що декілька місяців тому я вирішив повернутись до письма і почав працювати над The Last Embers. Це хоббі дарує надзвичайно багато емоцій, особливо коли я читаю ваші коментарі, бачу реакції, тощо. Я планую випустити не одну книгу в цьому всесвіті й показати вам багато різних історій, і, сповідваюсь в мене це вийде.


P.s ще раз дякую всім читачам, бета-рідерам, дівчині, друзям. Окрема подяка "Пазурку" за його терплячість і вислуховування всього, що я на нього вивалюю :D
А також всім, хто підтримує і продовжує читати. Я розумію, що читання в онгоінгу може бути "душним", тому я додатково ціную тих, хто читає твір поки він в процесі.


P.s.s Якщо хтось не бачив - я створив невеличкий канал на який поки заливаю коротенькі відео(Більше для просування, тому не думаю, що тим хто вже читає буде цікаво. Але залишу посилання тут, раптом хтось не бачив =) )


P.s.s.s І ще одне. Мені дуже цікаво було б почути вашу думку стосовно персонажів, історії. Хто ваш улюблений персонаж? Кого вам не вистачає(І так, я знаю, що Дори мало, але чесно - її буде ставати більше, треба трішки почекати) =)

P.s.s.s.s Підписуйтесь на мій телеграм / фб, якщо цікава історія і подібного роду блоги.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
06.06.2025, 20:06:44

Успіхів, натхнення і багато постійних читачів.

DalekWik
06.06.2025, 20:13:03

Лана Рей, Дякую! =)

avatar
Щастя
06.06.2025, 19:53:47

Дякую за вашу книгу. Вона дуже подобається. Хоча наукова фантастика - це не зовсім мій жанр. Але ваша книга дійсно захоплює☺️

Показати 2 відповіді
Щастя
06.06.2025, 20:04:51

DalekWik, Також вітаю вас із 7тис прочитань. Хай до цієї цифри добавиться, ще перу нулів. Вона цього заслуговує❤️

Інші блоги
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Він її... викрав?
Друзі) Історія Лілі і Олега набирає нових обертів. Книга вже продається за передплатою, а тому ви маєте знати за що будете платити гроші (якщо ще вагаєтесь і не придбали цю божевільно-пристрастну історію). Так от справи
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Мій солоденький Лютер Верон
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше