Додано
05.06.25 18:12:02
Автор vs Твір
Вітаю , шановне товариство.Хотів підняти таке питання. Чи було у Вас таке, що спілкування з Автором виявилось цікавішим за його власні твори? Або спілкуватись з Автором було більше бажання, ніж зануритись у його твори?
Адріан Анжелворд
354
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУ мене була така ситуація. Добра подруга, спілкувалися по душам, іноді розповідали про твори одне одного, усе чудово. Та от я прошу почитати її мої твори і оцінити - бо від кількості лайків залежить просування. Вона мені: часу не має, та й взагалі, твої твори філосьфські, їх треба уважно читати а не похапцем в автобусі. Того ж дня кидаю їй скрін шапки твору іншого автора з посилом "подивись, яка маячня". За півгодини відповідь "та ні, нормальний твір, почитала, непогано написано". Тобто вручну вбити цю назву, знайти, прочитати у неї час був, але не на мої твори. Більше не спілкуємося.
Crown Horror, Просто обурливий жах. Ну це просто зрада, на рівні, як побачить кохану людину з іншим, і почути, що їм ще і добре разом!!!!! Я зараз від обурення у Наднову Зірку перетворюся!
Усі автори різні.
Особисто я люблю спілкуватися з тими, хто щирий і відкритий. Але водночас знаю: чудові твори можуть створювати і замкнуті й малослівні люди.
Я от люблю поговорити, але іноді моя подруга зізнається, що не зовсім розуміє, про що я кажу, ха-ха :)
Адріан Анжелворд, Але це ж цікаво)))
У мене навіть і навпаки бувало... Твори класні, а особистість автора така важка, що аж читати заважає...
Взагалі весь час таке. Це нормальна ситуація)
Адріан Анжелворд, То добре! ✌️
Це залежить від того, хто наскільки інтровертний, твір, чи автор) Взагалі, так часто буває. у мене наприклад. А чому цікаветесь?)
Адріан Анжелворд, Який ви багатоженець))) Ну, звичайно порівняння у вас.) Але вийшло справді круто)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати