Автор vs Твір

Вітаю , шановне товариство.Хотів підняти таке питання. Чи було у Вас таке, що спілкування з Автором виявилось цікавішим за його власні твори? Або спілкуватись з Автором було більше бажання, ніж зануритись у його твори?

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Crown Horror
05.06.2025, 19:53:12

У мене була така ситуація. Добра подруга, спілкувалися по душам, іноді розповідали про твори одне одного, усе чудово. Та от я прошу почитати її мої твори і оцінити - бо від кількості лайків залежить просування. Вона мені: часу не має, та й взагалі, твої твори філосьфські, їх треба уважно читати а не похапцем в автобусі. Того ж дня кидаю їй скрін шапки твору іншого автора з посилом "подивись, яка маячня". За півгодини відповідь "та ні, нормальний твір, почитала, непогано написано". Тобто вручну вбити цю назву, знайти, прочитати у неї час був, але не на мої твори. Більше не спілкуємося.

Показати 2 відповіді

Crown Horror, Просто обурливий жах. Ну це просто зрада, на рівні, як побачить кохану людину з іншим, і почути, що їм ще і добре разом!!!!! Я зараз від обурення у Наднову Зірку перетворюся!

avatar
Чай Дивака
05.06.2025, 19:43:44

Усі автори різні.
Особисто я люблю спілкуватися з тими, хто щирий і відкритий. Але водночас знаю: чудові твори можуть створювати і замкнуті й малослівні люди.
Я от люблю поговорити, але іноді моя подруга зізнається, що не зовсім розуміє, про що я кажу, ха-ха :)

Показати 2 відповіді
Чай Дивака
05.06.2025, 19:51:09

Адріан Анжелворд, Але це ж цікаво)))

avatar
Мрія Чарівна
05.06.2025, 18:18:22

У мене навіть і навпаки бувало... Твори класні, а особистість автора така важка, що аж читати заважає...
Взагалі весь час таке. Це нормальна ситуація)

Показати 24 відповіді
Мрія Чарівна
05.06.2025, 19:20:08

Адріан Анжелворд, То добре! ✌️

avatar
Філл
05.06.2025, 18:14:25

Це залежить від того, хто наскільки інтровертний, твір, чи автор) Взагалі, так часто буває. у мене наприклад. А чому цікаветесь?)

Показати 4 відповіді
Філл
05.06.2025, 18:27:14

Адріан Анжелворд, Який ви багатоженець))) Ну, звичайно порівняння у вас.) Але вийшло справді круто)

Інші блоги
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Скоро фінал - Залежність Рейзора
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Гаряча знижка ❗
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше