Додано
03.06.25 18:54:38
Поговоримо ☺️
Дуже цікаво, як ви обираєте назву для своїх книжок? Чи дається це вам складно? Я, наприклад, довго думаю над назвою та саме про що буде моя книжка.
Альона Чихічина
162
відслідковують
Інші блоги
Знайомтеся з головною героїнею роману «Людина без душі» — Мері Кам. Мері — звичайна студентка. Вона любить затишні светри, гарячу каву, хвилюється через іспити й ніколи не прагнула магії чи небезпек. Вона пахне
У стінах Вал - Ардену проливається перша кров, але це лише початок кінця. Отрута сумнівів нарешті дає свої смертоносні плоди. Фундамент Ордену тріщить по швах, а цитадель потопає у параної та нещадній боротьбі за трон.
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Всім привіт, мої любі!
Я трошки зникла з радарів, адже працюю над новою книгою.
А ви поки ловіть візуалізацію на Лілю, як вам наша Ліля у 2 частині книги? Як вам образ? Дуже сумую за вашою активністю та коментарями, адже без
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУ мене одне з двох: або назва виникає разом з самою ідеєю або це перед викладанням страшний геморой...
Насправді, назва дається важче ніж імена героїв) Бо з іменами простіше- ім'я підбираю по характеру героя, зазвичай щось грецьке або скандинавське, або міксую) а от назва важкіше. Треба ж лаконічно відобразити суть книги, і часто перші 100 варіантів тобі здаються недостойними☺️
Це була катастрофа. Мені потрібно було придумати десятки варіантів назв для першої книги. І потім коли я визначилася з назвою для одного з ключових аспектів книги, тільки тоді народилася назва.
У мене зазвичай, або придумується десь посередині твору, перше, що підійде під сюжет. А іноді, навпаки все починається з назви, якась фраза, тупо якась фраза, будь яка, і пішло-поїхало. Але так не часто)) зазвичай, мій мозок дотримується девізу: "ОФІЦІЙНА НАЗВА, ПІСЛЯ НАПИСАННЯ", а замінником щось кумедне: "шось 1", "шось 2", "шось 3", "Історія про чудака, який мав стрибнути з коня", "Діч усіляка". (Я зараз тупо з папки переписав всі назви недописаних документів)) ХАХА)
Я починаю думати над назвою, коли написана 1/4 історії. Публікую зазвичай, коли більше 1/3, а то і всі 1/2. Тож проблем з назвою зазвичай не виникає
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати