Додано
02.06.25 17:40:58
Прочитане за Травень + Порекомендуйте свою книгу
Так, ви не помилилися, це рубрика прочитане за Травень.
Якщо чесно, то мені трохи соромно показувати вам ці результати, але я не можу мовчати. Тож, зустрічайте моє прочитане та відгуки на ці книжки.

Я б назвала це космічними пригодами крізь міри. Перша книга з циклу «Третій Тип», яка розповідає нам про двох братів: Вільяма і Сема. Мені історія сподобалася, хоч тема космосу - це не те, що мене сильно приваблює. Сама книжка написана від третьої особи (кажу по тому, бо заздалегідь люблю правильно налаштувати себе, від якої особи буду читати). Але склад простий і легко читається, що немало важливо, коли пишеш від третьої особи. Не можу не відзначити, що ілюстрації в книжці зроблені на вищій якості. Було видно, що, роблячи їх, автор вкладав душу. (У цій книзі вони зустрічаються рідше, ніж у наступних частинах, але вони все одно є). Ще хочу відзначити атмосферу книги: починається в літній час, а закінчується взимку перед Новим роком.
А на черзі в нас темне фентезі, з дуже емоційним ґрунтом. Класний світ, цікавий ріст головної героїні та герой, який з перших сторінок показується нам загадковим, нездоланним і холодним. Слог у авторки специфічний, я б сказала римований. Сама структура тексту нагадала мені те, як писали балади. (Особисто для мене це був плюс). Також, хочу звернути вашу увагу, що вікова категорія тут стоїть +18.
Ще один цікавий роман, від цікавого автора. Історія затягує з перших сторінок, і так, тут теж стоїть вікова категорія +18 (Хочу зауважити, що люблю читати любовні романи, але без +18. Тому в таких книжках, якщо сюжет сам по собі цікавий, то я починаю читати, а такі моменти просто прокручую). Це перша книжка з циклу «Шлюбне агентство» і, я думаю, що вам уже й так стало зрозуміло, про що ця історія. Місцями вона сумна, весела і навіть із загостренням пристрастей. Єдине, що мене розчарувало, так це кінець. Але тут, напевно, все через те, що я думала, про зовсім інший кінець і не думала про такий результат. Але в принципі, книга мені сподобалася. Особливо вдячна автору за ту зимову атмосферу, що була присутня протягом усієї розповіді. Книга ідеально підійде для прочитання ввечері, біля каміна, коли за вікном зима або переддень Нового року.
Знаєте, це був мій перший курортний любовний роман і... Та це було не те, що круто. Це було 100/10. Легкий слог. Не хитромудрий, але до мурашок цікавий сюжет. Спочатку ти чекаєш того моменту, коли ж вони познайомляться. А потім у тебе в розумі визріває питання: а чи будуть наші герої разом? Дії книги розгортаються на Гаваях, а наші герої родом з України. Мені просто словами не передати, в якому захваті я була. Он, уже на другий день після її прочитання я ходила будинком і думала: а де б знайти ще одну таку саму історію? З таким самим курортним сюжетом? (Може, хтось знає? Так ви порадьте) Тут ви знайдете легку любовну лінію, без обмеження +18. А в мене було враження і відчуття, що я сама поїхала відпочивати. Так, так, сиділа така в готелі і читала цю книжку. Всім рекомендую.
Сподіваюся, вам було цікаво прочитати мої відгуки і, можливо, ви навіть взяли собі щось із цього на замітку.
А так само, я б вас попросила: може, ви порадите мені якісь цікаві, але безкоштовні книжки? Можете писати свої книги, або книги інших авторів. Мені буде дуже цікаво. Тільки, книжки про еротику, одностатеві стосунки і подібне, я не читаю.
Поліна Крисак
207
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку.
Не через любов.
А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю?
Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок...
Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУ жанрі "курортний роман" раджу книгу Марі Лі "Привіт, море! Я повернулась".
Причому, "роман" тут десь на 20 відсотків, а "курорт", відповідно, відсотків на 80. Тобто, книжка просякнута морем, і якраз тим "відпочинком у готелі", про який нещодавно з вами базікали. На мій чоловічій погляд, це найкраща книга у жанрі. До речі, навіть натяки на +18 відсутні, тож прокручувати абзаци не доведеться. )))) Спробуйте, принаймні, і вам сподобається, особливо на початку літа )))
Сергій Ляховський, Оу, дякую. Оце так порадили))))
Щиро вдячна вам за коментар до мого роману "Шлюбне агентство" і за те, що читаєте мої книжки. Маю зауважити, що це перша книга і вона справді закінчується не хепі-ендом, як цього хочуть читачі. Але є продовження і події там розгортаються ще більш непередбачуваніше. Не буду переказувати зміст, бо раптом хтось захоче перечитати. В моїх романах якщо і стоїть 18+, то на всякий випадок, бо раптом автора може занести дуже далеко... Дякую вам за увагу до моєї творчості ❤❤❤
Тіна Волф, (◠‿◕)(✿^‿^)ಡ ͜ ʖ ಡ(。♡‿♡。)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати