Додано
31.05.25 00:50:51
Не губіть мене!!!
Зникла, на сподіваюся не дуже довгий час.
ЧасткоВо тому що доводИла до власного_ ідеалу Нові розділи. Так, їх плАную опублікувати одночасно щонаЙменше два.
А частКово тому що окРім платформи тА книг, є речі які вимагають моєї виключної уваги.
Дуже скучила за колегами по перу, та тими хто читає мене.
Якщо у Вас є побажання чи будь Що інше, до мене пишІть у коментарях. З радістю про це почитаю.
До зустрічі у наступних постах!✨
P.S. Зашифрувала для Вас невеличке послання у цьому пості)
А ще візуалізацію персонажів в якості вибачення. Вони трохи не такі як я собі уявляла, але ШІ видніше))) Оберіть на Вашу думку найкращий варіант.
1,

2.

3.

Ореста Матвійчук
207
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х.
Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВажко вибрати, всі гарні, зупинюсь напевно, під номером 3! Ви Найкращі❤️
Марті Отем, ❤️❤️❤️
Не можу обрати між першою і третьою) Всі вийшли дуже затишні і атмосферні
Тата Карел, Дякую. Я старалася)
Круто з шифром))) Все убде ок. На довго не пропадайте ніде. Успіху і натхнення!
Руслан Баркалов, Дякую.
Воно якось само вийшло) Але не востаннє точно!
Нічого... Пауза — не причина загубити, а відкрити щось нове. Натхнення Вам!
Дуже подобається третя візуалізація. Бачу, що ви сховали, якесь послання ( великі літери) скласти до купи не можу, ну дуже цікаво))
Ореста Матвійчук, Це ми разом зі Світланою)
Залипла! І намагаюся розшифрувати - Ви найкращі! - це послання адресоване вам також! ❤️ До вподоби третій візуал.
Ні в якому разі не загубимо. Ми тепер з вами в одному човні, посеред океану =)
P.S Третій варіант.
Всі візуалізації дуже гарні, але третя мені сподобалась найбільше.
А мені перший подобається)
Можливо, через те, що герой на третьому зображенні страшенно схожий на мого колишнього)
Третій. Тут вони по істині щасливі.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати