Додано
30.05.25 15:24:18
Обговорювати книги з іншими: так чи ні?
Вітаю, любі❤️
А ви любите обговорювати з кимось книги, які читаєте? Як часто це робите? Це виключно ті люди, які також полюбляють читати чи хто "попадається під руку"?
Як би то дивно не було, але мене чомусь ніколи не тягнуло з кимось обговорювати книгу, яку прочитала. Ритуал читання для мене — це щось особисте, щось інтимне. Я читаю книгу та переживаю ціле життя разом з книгою. Я занурюсь у книгу з головою. Прочитала, прожила, відпустила. Але чомусь ніколи не виникало бажання з кимось обсудити. Напевно, я вже обговорила все з героями книги)
А ось гумористичне відео на цю тему:
Ангеліна Александренко
167
відслідковують
Інші блоги
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Ніколи ще не бачив, щоб такий простий звук справляв ефект розірваної бомби. Можна вже сміливо мій лайфхак брати на озброєння армій НАТО. Рухи та стогони на ліжку миттєво припиняються, і лунає переляканий голос Лідії: —
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Як ви ставитеся до кохання, яке оживає з темряви? Коли два морально сірих персонажів плекають почуття любові й ненависті одночасно?
Кріпачка Софія Шандра вирішила спокусити польського пана, щоб покращити власне становище.
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ один раз обговорювала з однією дівчиною, але вона мене не зрозуміла. І я перестала з кимось обговорювати. Я тільки рекомендую і все.
Настя Коваленко, Сумно, що так сталося…
Рекомендації я люблю))
дякую, що поділились❤️
Доведено досвідом, що це поганр, бо гасне мотивація таку книгу написати. Може я ділилась не з тими людьми?
Катажина Обертинська, Можливо і так)
дякую, що поділились❤️
Дуже люблю обговорювати. Але лише з людиною до якої лежить душа. яка мене зрозуміє.
Олесь Король, Розумію))
дякую, що поділились❤️
Так, люблю))) Не тільки про книги — загалом про багато речей люблю побалакати. Поділитися й дізнатися. Це ж так цікаво, особливо коли ви з людиною на одній хвилі :)
Чай Дивака, Не можу не погодитися)
дякую, що поділились❤️
Я люблю обговорювати книги. А мене був досвід з Федором )))
Читали кілька книг разом, але попереджали авторів, що будемо обговорювати у коментарях.
Були й суперечки ))) він ставав на бік героя, а я - героїні )))
Дуже цікавий досвід )))
Чекаю літа та відпустки, щоб знову обговорювати. Це дуже круто
Олеся Глазунова, Ооо звучить дуже цікаво)))
дякую, що поділились❤️
Колись так — дуже тягнувся до обговорень. Хотілося поділитись враженнями, почути інші погляди, особливо коли книга торкала щось глибоке. Але з часом це змінилось. Тепер читання стало чимось камерним, дуже внутрішнім. Як особиста розмова з автором і персонажами. І хоч іноді ще виникає бажання крикнути: «ви це читали?!» — зазвичай просто тихо закриваю книгу й забираю її з собою в памʼять.
Ігор Горкі, Дуже Вас розумію) дякую, що поділились❤️
Загалом не спішу розмовляти про книги. Втім якщо натикаюсь на людину з якою ми прочитали один твір то дай божееее... мене не зупинити!
Аміла Даймон, ❤️
Люблю) і книгу і фільм можу)) Зазвичай просто роблю відео або письмові відгуки в телеграмі) у тік ток поки не наважуюся)
Ангеліна Александренко, ❤️❤️
Вітаю. Гадаю, що найприємніше обговорення відбувається між захопленим читачем та автором, який вклав душу у твір.
Адріан Анжелворд, Не можу не погодитися))) дякую, що поділилися❤️
Ха, я після прочитання книги йду прямо до мами і починаю їй розказувати. Перша година, друга година, третя.... І поки мама не скаже: все досить))))
Полiна Крисак, Ааа як круто)) дякую, що поділились❤️
Дуже люблю обговорювати – і чужі книжки, і, звісно, особливо свої)
Ангеліна Александренко, )
Я люблю обговорювати книги зі своєю подругою, яка теж любить читати. Особливо, якщо ми одночасно читаємо одну книгу.
Лана Рей, Ооо це супер, що є така подруга))) дякую, що поділились❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати