Обговорювати книги з іншими: так чи ні?

Вітаю, любі❤️

 

А ви любите обговорювати з кимось книги, які читаєте? Як часто це робите? Це виключно ті люди, які також полюбляють читати чи хто "попадається під руку"?

 

Як би то дивно не було, але мене чомусь ніколи не тягнуло з кимось обговорювати книгу, яку прочитала. Ритуал читання для мене — це щось особисте, щось інтимне. Я читаю книгу та переживаю ціле життя разом з книгою. Я занурюсь у книгу з головою. Прочитала, прожила, відпустила. Але чомусь ніколи не виникало бажання з кимось обсудити. Напевно, я вже обговорила все з героями книги)

 

А ось гумористичне відео на цю тему:

 

інст

тікток

ютуб

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Настя Коваленко
30.05.2025, 15:57:01

Я один раз обговорювала з однією дівчиною, але вона мене не зрозуміла. І я перестала з кимось обговорювати. Я тільки рекомендую і все.

Показати 5 відповідей

Настя Коваленко, Сумно, що так сталося…
Рекомендації я люблю))
дякую, що поділились❤️

Доведено досвідом, що це поганр, бо гасне мотивація таку книгу написати. Може я ділилась не з тими людьми?

Катажина Обертинська, Можливо і так)
дякую, що поділились❤️

avatar
Олесь Король
31.05.2025, 06:25:16

Дуже люблю обговорювати. Але лише з людиною до якої лежить душа. яка мене зрозуміє.

Олесь Король, Розумію))
дякую, що поділились❤️

avatar
Чай Дивака
31.05.2025, 00:04:58

Так, люблю))) Не тільки про книги — загалом про багато речей люблю побалакати. Поділитися й дізнатися. Це ж так цікаво, особливо коли ви з людиною на одній хвилі :)

Чай Дивака, Не можу не погодитися)
дякую, що поділились❤️

avatar
Олеся Глазунова
31.05.2025, 00:00:28

Я люблю обговорювати книги. А мене був досвід з Федором )))
Читали кілька книг разом, але попереджали авторів, що будемо обговорювати у коментарях.
Були й суперечки ))) він ставав на бік героя, а я - героїні )))
Дуже цікавий досвід )))
Чекаю літа та відпустки, щоб знову обговорювати. Це дуже круто

Олеся Глазунова, Ооо звучить дуже цікаво)))
дякую, що поділились❤️

avatar
Ігор Горкі
30.05.2025, 23:56:33

Колись так — дуже тягнувся до обговорень. Хотілося поділитись враженнями, почути інші погляди, особливо коли книга торкала щось глибоке. Але з часом це змінилось. Тепер читання стало чимось камерним, дуже внутрішнім. Як особиста розмова з автором і персонажами. І хоч іноді ще виникає бажання крикнути: «ви це читали?!» — зазвичай просто тихо закриваю книгу й забираю її з собою в памʼять.

Ігор Горкі, Дуже Вас розумію) дякую, що поділились❤️

avatar
Аміла Даймон
30.05.2025, 21:20:49

Загалом не спішу розмовляти про книги. Втім якщо натикаюсь на людину з якою ми прочитали один твір то дай божееее... мене не зупинити!

Показати 3 відповіді

Аміла Даймон, ❤️

avatar
Інна Турянська
30.05.2025, 19:45:58

Люблю) і книгу і фільм можу)) Зазвичай просто роблю відео або письмові відгуки в телеграмі) у тік ток поки не наважуюся)

Показати 2 відповіді
Інна Турянська
30.05.2025, 20:38:03

Ангеліна Александренко, ❤️❤️

Вітаю. Гадаю, що найприємніше обговорення відбувається між захопленим читачем та автором, який вклав душу у твір.

Адріан Анжелворд, Не можу не погодитися))) дякую, що поділилися❤️

avatar
Поліна Крисак
30.05.2025, 19:28:43

Ха, я після прочитання книги йду прямо до мами і починаю їй розказувати. Перша година, друга година, третя.... І поки мама не скаже: все досить))))

Полiна Крисак, Ааа як круто)) дякую, що поділились❤️

avatar
Дана Новак
30.05.2025, 17:19:09

Дуже люблю обговорювати – і чужі книжки, і, звісно, особливо свої)

Показати 4 відповіді
Дана Новак
30.05.2025, 18:53:28

Ангеліна Александренко, )

avatar
Лана Рей
30.05.2025, 16:06:02

Я люблю обговорювати книги зі своєю подругою, яка теж любить читати. Особливо, якщо ми одночасно читаємо одну книгу.

Лана Рей, Ооо це супер, що є така подруга))) дякую, що поділились❤️❤️❤️

Інші блоги
Важливо!
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Дісталося жеребцям! Бо заслужили...
Ніколи ще не бачив, щоб такий простий звук справляв ефект розірваної бомби. Можна вже сміливо мій лайфхак брати на озброєння армій НАТО. Рухи та стогони на ліжку миттєво припиняються, і лунає переляканий голос Лідії: —
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Рабиня та володар
Як ви ставитеся до кохання, яке оживає з темряви? Коли два морально сірих персонажів плекають почуття любові й ненависті одночасно? Кріпачка Софія Шандра вирішила спокусити польського пана, щоб покращити власне становище.
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше