Та їй просто пощастило!

Вітаю, любі❤️

 

Чули цю фразу: "Та їй/йому просто пощастило!"?

Яке у вас ставлення до цієї фрази? *діліться в коментарях*

 

Як я не люблю цю фразу.

Бо ні, не пощастило.

А як так сталося?

Все просто.

Дисципліна. Робота. Багато роботи. Постійна робота. Прислуховування до своїх бажань. Чітко поставлена ціль, яка розбита на маленькі кроки. Обовʼязковий відпочинок. Графік. А чи казала я про роботу? Бо роботи багато. Повторюсь: робота!

Так що ні, не пощастило. Не намагайся шукати собі виправдання. Все куди простіше. Припини шукати причини, щоб не робити, мотивуйся від інших, а не навпаки, та почни вже робити бодай щось для своєї цілі/мрії.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лілія Зелена
28.05.2025, 19:20:00

Ну, повністю виключати "пощастило" теж не варто. Комусь, дійсно, пощастило, наприклад, з талантом (генетику нікуди не подінеш), комусь з обставинами тощо. Фортуна може зіграти свою роль) Але згодна, що виправдовувати свої невдачі такою фразою, - це певний самообман)

Лілія Зелена, Я притримуюсь правила: моє життя — мій вибір) тому все, що я маю у своєму житті — це моя робота) щодо генетики та талантів, то на мою думку пощастило усім бути такими, якими вони є, бо кожен з нас особливий і вміє щось своє) я не вірю в долю) для мене «пощастило», напевно, працює тільки у лотереї чи розіграші) але саме тут писала про успіх і результати)

avatar
Лана Рей
28.05.2025, 18:02:20

Багатьом людям легше сказати, що комусь пощастило, ніж визнати, що вони самі не допрацьовують.

Лана Рей, Золоті слова❤️

avatar
Олена Ранцева
28.05.2025, 15:10:00

Я просто киваю.
Якщо почати пояснювати людині, чому "пощастило", людина сприйме за те, що ти або хизуєшся, або повчаєш.
А якщо спитають, як саме пощастило, що для цього зробила, тоді вже розмова предметна піде. Але знову ж таки люди не люблять слухати про складнощі.

Показати 5 відповідей

Олена Ранцева, Ніколи не пізно)) я сама тільки нещодавно почала))

avatar
Мрія Чарівна
28.05.2025, 15:08:37

Лайк просто тут ставлю ❤️

Чарівна Мрія, Дякую❤️❤️❤️

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Відповідь від Штучного Інтелекту
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..." І ось що він відповів: Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
✨питання для роздумів✨
✨Чи є тут ті, хто зараз знаходиться в еміграції? Я маю для вас кілька питань: -Чого тобі найбільше не вистачає з дому? -Чи змінило життя за кордоном твоє уявлення про себе? -Який момент еміграції став переломним? -Що допомагає
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше