Додано
28.05.25 15:07:59
Та їй просто пощастило!
Вітаю, любі❤️
Чули цю фразу: "Та їй/йому просто пощастило!"?
Яке у вас ставлення до цієї фрази? *діліться в коментарях*
Як я не люблю цю фразу.
Бо ні, не пощастило.
А як так сталося?
Все просто.
Дисципліна. Робота. Багато роботи. Постійна робота. Прислуховування до своїх бажань. Чітко поставлена ціль, яка розбита на маленькі кроки. Обовʼязковий відпочинок. Графік. А чи казала я про роботу? Бо роботи багато. Повторюсь: робота!
Так що ні, не пощастило. Не намагайся шукати собі виправдання. Все куди простіше. Припини шукати причини, щоб не робити, мотивуйся від інших, а не навпаки, та почни вже робити бодай щось для своєї цілі/мрії.
Ангеліна Александренко
167
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
✨Чи є тут ті, хто зараз знаходиться в еміграції? Я маю для вас кілька питань: -Чого тобі найбільше не вистачає з дому?
-Чи змінило життя за кордоном твоє уявлення про себе?
-Який момент еміграції став переломним?
-Що допомагає
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу, повністю виключати "пощастило" теж не варто. Комусь, дійсно, пощастило, наприклад, з талантом (генетику нікуди не подінеш), комусь з обставинами тощо. Фортуна може зіграти свою роль) Але згодна, що виправдовувати свої невдачі такою фразою, - це певний самообман)
Лілія Зелена, Я притримуюсь правила: моє життя — мій вибір) тому все, що я маю у своєму житті — це моя робота) щодо генетики та талантів, то на мою думку пощастило усім бути такими, якими вони є, бо кожен з нас особливий і вміє щось своє) я не вірю в долю) для мене «пощастило», напевно, працює тільки у лотереї чи розіграші) але саме тут писала про успіх і результати)
Багатьом людям легше сказати, що комусь пощастило, ніж визнати, що вони самі не допрацьовують.
Лана Рей, Золоті слова❤️
Я просто киваю.
Якщо почати пояснювати людині, чому "пощастило", людина сприйме за те, що ти або хизуєшся, або повчаєш.
А якщо спитають, як саме пощастило, що для цього зробила, тоді вже розмова предметна піде. Але знову ж таки люди не люблять слухати про складнощі.
Олена Ранцева, Ніколи не пізно)) я сама тільки нещодавно почала))
Лайк просто тут ставлю ❤️
Чарівна Мрія, Дякую❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати