Нова обкладинка!

Шановні читачі!

Я вирішила замінити обкладинку на мою книгу "Сльоза Принцеси Фей". Як вам? Сподіваюся, стало краще.

АНОТАЦІЯ:

Принцеса фей опиняється у світі смертних у вигляді звичайної, нічим непримітної дівчини. Все заради того, щоб випробувати свого обранця.
Але шлях до кохання виявиться не таким простим, як здавалося на перший погляд.
Чи витримає вона сама те, через що доведеться пройти? І чи виявиться цього гідним її коханий?

*****************************************************************************************

УРИВОК З КНИГИ:

– Ліанель, чи готова ти на якийсь час стати смертною? – запитала Королева.

Навіть мріяти про таке не могла! Сама лише думка про те, щоб поринути в те життя, за яким я до цього могла лише спостерігати, пробудила всередині цілу бурю емоцій.

– Для Природи-матері немає нічого неможливого, – посміхнулася Оріель. – Вона дасть тобі нову оболонку… І якщо твій обранець покохає тебе навіть такою… Цілковито звичайну і не надто гарну… Ось тоді я точно буду впевнена, що ви призначені одне для одного.

Аралан сердито посміхнувся.

– Що ж, я з цікавістю спостерігатиму за всім цим. Впевнений, що смертний перевірку не пройде.

Серце стислося від тривожного передчуття при вигляді його впевненості. Але я постаралася переконати себе, що в Аралані говорять зараз лише злість і вражене самолюбство.

***

Дивлячись на своє відображення у дзеркалі все в тій же портальній кімнаті, я довго не могла повірити, що це я. Настільки видовище відрізнялося від того, що я звикла бачити. Хоча нічого потворного в моєму новому вигляді не було.

Дівчина невисокого зросту, худенька і тендітна, без будь-яких спокусливих вигинів. Груди майже не помітні під темно-сірою простою сукнею, яку у світі смертних носять селянки. Шкіра та кістки – інакше не скажеш. Личко вузьке, невиразне. Тонкі губи і трохи кирпатий носик. Волосся темне, але не чорне, зібране в трохи розпатлану косу. Мабуть, єдине, що було примітного в обличчі – очі. Мої колишні. Зараз вони здавалися аквамариновими. Блакитними, але з відтінком зеленого.

Взагалі я помітила, що відколи дізналася, що зможу пожити у світі смертних, зелень майже з них не зникала. Аралан, який теж захотів проводити мене в цю дивовижну подорож, розглядав мене так само пильно. Мені здалося, що в його очах читається біль, але я не була в цьому впевнена. Разом із здобуттям нового тіла я втратила можливість відчувати емоції одноплемінників.

– Тепер твоє тіло смертне, – сказала Королева. – Воно дуже вразливе і його можуть легко пошкодити. Звісно, ​​померти ти не зможеш. Якщо вб’ють твою оболонку, ти знову опинишся тут. Станеш собою колишньою. Але все ж таки відчуття ці неприємні. Так що постарайся їх уникнути... Природа-матір сказала, що дещо з можливостей тебе колишньої залишила. Адже це частина не лише тіла, а й душі. Але будь обережною. Намагайся не виявляти того, що ти інакша за інших. У світі смертних до цього ставляться з насторогою.

Я кивнула і нерішуче подивилася на неї. Тепер я не могла сама активувати дзеркало та викликати портал переходу. Оріель посміхнулася і змахнула рукою.

І я побачила ту саму знайому рівнину, де кілька днів тому мало не втратила мого воїна.

Насамкінець, перед тим як я ступила в дзеркало, Королева сказала:

– Варто тобі побажати, і ти знову опинишся тут. Але якщо зробиш це зарано, то ніколи й не зрозумієш: наскільки можеш бути впевнена у своєму обранцеві. Тож сил тобі та хоробрості, дівчинко! У тому світі вони тобі точно знадобляться.

ПРИЄМНОГО ЧИТАННЯ!

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

З сумом заявляю що прочитала майже всі ваші книжки , лишилось шість думаю за тиждень впораюсь ))) А от потім , я навіть не знаю що робитиму , можливо ви порадите на якого автора варто ще звернути увагу ? Дякую вам за вашу творчість . І хочу спитати яка з ваших книжок ваша улюблена ? Якою ви пишаєтесь найбільше ?

Показати 3 відповіді
Марина Сніжна
23.05.2025, 11:49:14

Вікторія Ляховець, ваші слова про обкладинки взяла до уваги) Може, і по "Шадарі" заміню їх) Дуже вам дякую за пораду!

avatar
Татія Суботіна
21.05.2025, 11:35:30

Гарно!

Показати 3 відповіді
Марина Сніжна
21.05.2025, 12:12:32

Татія Суботіна, ❤❤❤

avatar
Marina
21.05.2025, 10:51:19

Дуже гарна обкладинка ♥️

Марина Сніжна
21.05.2025, 10:52:34

Marina, дуже дякую))

Інші блоги
⚜️ Між двома подихами ✨ світлопис☺️
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Дай мені шанс: сповідь кілера.
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Він це зробив??
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Обкладинка. Як частина втраченого життя.
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок
3 дні паузи
Любі читачі Вимушена взяти кілька днів перерви, але не хвилюйтеся, книга "Перший зорепад. Плато Злиття" продовжує жити, просто йде на невеличкі вихідні. Зовсім скоро оновлення виходитимуть знову, а поки що буду
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше