Чому я пишу? Моя особиста історія.

Привіт. Буду рада якщо комусь буде цікавий цей блог, а також якщо поділитесь своїми історіями в коментарях. 
Отже, чому ж я пишу? Спочатку я полюбила читати, а потім якось в школі коли задавали писати твори типу "Як я провела літо..." і т.д. воно мені якось так легко йшло, що я могла написати твори половині класу ?, бо мені це було легко і подобалось. Далі була колонка шкільної газети, яку я вела. Потім якось це все відійшло на другий план, бо навчання, вступ у ВУЗ забирали багато часу. Ну а потім мене поглинула робота. І вже згодом, коли я пішла в декрет зʼявилось трохи більше часу для роздумів, читання та уяви я повернулась до написання. 
Для чого ж я це роблю? Бо мені це подобається і приносить задоволення.  Таким чином я отримую певного роду релакс, а також вивільняю свою уяву) 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юліан Романенко
15.05.2025, 12:12:03

Дуже добре, що ви пишете для релаксу. Я теж зараз так пишу, але був період, коли намагався гнатись за модними трендами. В результаті, від написаних "під публіку" творів мене досі верне.
А мій письменницький старт схожий на ваш. Теж у дитинстві полюбляв читати. У середній школі почав писати. Досі десь лежать ті об'ємні зошити (писав від руки, у що зараз складно повірити).
Успіхів вам, творчого натхнення!

Соломія Реус
15.05.2025, 12:32:24

Юліан Романенко, Дякую) і вам теж бажаю успіхів)

Інші блоги
Стосовно Маші, Лізи та братів ❤️
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Talis est Obsessio: підтримка демона?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
У першій сотні! ✨
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Деякі речі не варто будити... але доведеться.
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць. У
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше