Додано
09.05.25 10:13:56
Перепис.
Гуддей усім. Сьогодні я з можливо цікавими новинами для вас на рахунок моїх книг. По-перше, я буду переписувати Албанський Ринок. Звісно, тепер книг може трохи зменшиться, але я спробую написати їх більшими, і при цьому вміщу їх тільки у два цикли, а не у три, як планував до цього, бо у минулих книга було багато як на мене сюжетних дир. Це стосується і циклу книг «Неправильний друг», бо ці дві книги вийшли просто жахливими.
На рахунок Небезпеки у лісі - книга «У тумані» буде останньою книгою третього циклу. Четвертий цикл або взагалі НЕ побачить світу через те, що я вже не бачу просто сенсу продовжувати в майбутньому завершену історію, або все ж вийде, але не в найближчий час.
Дякую за увагу.
Говорить Страгхна
68
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Запрошую всіх до книги "СОЛОДКА НЕНАВИСТЬ". Оновлення вже на сайті. Анотація до книги "Солодка ненависть" Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати