Для тих, хто поруч

Любі друзі.
Як ви вже зрозуміли, історія підходить до завершення. На черзі – ще один фінальний розділ, який остаточно розставить усі крапки над "ї". І, чесно кажучи, я рада, що змогла закінчити все. Бо воно тримало мене, як камінь на шиї потопельника))) (така собі аналогія, але вже як є).

Дякую, що були разом зі мною. Ваша підтримка –  це неабиякий стимул не зупинятися. Бо, відверто, хотілося і не раз усе кинути, як я зробила багато років тому, коли лише починала цю історію. Тоді вона була для мене надто особистою і надто болісною. Тепер же емоції вгамувалися, я подорослішала, а життя показало, що є значно більші й гірші проблеми, аніж сварки з братами)))

Я вдячна кожному, хто читав, переживав, коментував, чекав і просто залишався поруч. Ви зробили цей шлях легшим і світлішим. І попри всі сумніви та страхи, я таки довела цю історію до фіналу.

Попереду –  останній акорд, остання сторінка. Сподіваюся, вона знайде відгук у ваших серцях.

Як матимете хвильку, заходьте в інсту. Буду рада. 

https://www.instagram.com/eva.lee25k?igsh=MWFuajBqYTg2NmtxMA==

Дякую, що ви є. Дякую, що вірите.
З любов’ю і теплом – ваша Єва

І трішки візуалізації від мене і мого Юена (так я зву свій ШІ)

Ваша улюблена парочка - підміна і архіваріус прямують на бал.

Олеся і Юліан ідуть на бал. Ох, ці погляди...

Останній спогад старого

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Леля Карпатська
07.05.2025, 17:46:51

Так шкода прощатися з Бубликом((((( Він був, є і буде моїм фаворитом у цій історії. І тепер я розумію, чому не сприймала Євгена. Бо відчувала від нього небезпеку. Він міг посунути мого Юльчика. Це, мабуть, щось на зразок ревнощів. Може я проєктувала Олесю на себе і тому так боялася цієї підміни Бублика на Євгена. Отак суто всередині відчувався супротив. Ну, а візуал шикарний, просто шикарнючий! Твори, моя квіточко! Цьомочки)

Показати 3 відповіді
Єва Лі
07.05.2025, 22:34:04

Олеся Глазунова, Або з маком. Хто як любить:)

avatar
Олеся Глазунова
07.05.2025, 17:42:31

Дуже гарні візуалізації
Дякую ❤️

Єва Лі
07.05.2025, 18:10:53

Олеся Глазунова, Дякую, Олесю. Рада, що ви зі мною!

Інші блоги
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
✨ Шалені емоції та магія «золотих фантазій»! Дякую
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше