Додано
06.05.25 10:05:31
Ще одна спроба…
Напевно це буде моя остання спроба щось написати в блозі. Не знаю як це працює, але вони не мають великої популярності. Принаймні у мене точно.
Ну що ж, мій історичний роман "Віддана без любові" Книга йде до фіналу. Вже цього тижня будуть опубліковані останні рядки. Я хочу подякувати кожному, хто знайшов можливість його прочитати, приділив час і залишив фідбек. Для мене це дуже важливо. Адже робота над цим романом була кропіткою.
Скажу чесно: я не дуже розбиралась в історії радянської влади, її устрої і т.д., але полізла туди ?
хотілось аби книга була максимально реалістичною і правдивою. Прочитано чимало інформації, перерито не один сайт, але сподіваюсь мені це вдалось.
Всім мирного дня і хорошого настрою)
Соломія Реус
82
відслідковують
Інші блоги
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе переживайте, я вже двічі писала промо про свою нову книгу, і ніхто не прокоментував блог))) Бажаю вам терпіння та віри в свій успіх — і тоді ви досягнете всього, що запланували!
А щодо книги — обов’язково публікуйте в блозі цікаві уривки, хтось обов’язково зацікавиться і захоче прочитати.
Марі-Анна Харт, Дякую) звичайно прочитаю)
А чому ваш попередній пост в блозі не відкривається? Це ви видалили, чи сайт?
Соломія Реус, Коли натискаю, щоб відкрити пост, пише, що сторінку не знайдено і її видалено. Щось таке
Рим постав не відразу, Он скільки кориних порад назбирали. Успіху вам.
Руслан Баркалов, Дуже дякую. Так це точно порад багато, а головне всі по суті)
Зазвичай мало хто коментує подібні дописи в блозі, але це не означає що ніхто не читає їх. А ще Блог досить швидко наповнюється свіжими дописами, або активно коментуючи завжди підіймаються в гору, а інші просто тонуть все глибше до низу ))
Соломія Реус, Як і для кожного тут :))
Я зробити полулярний блог (без приколів і срачів):
1. Зробіть таку назву, що самі б відкрили.
2. Додайте смайли.
3. Додайте картинки.
Що цей блог був корисний для вашої творчості:
1. Додавайте чіткі посилання на свої книги.
2. Розкажіть про книгу конкретно так, щоб зацікавити потенційного читача. Буквально дайте відповідь на питання - чому ви маєте це прочитати?
В ідеалі, пишіть з гумором і на позитиві. І, попри приколи, не пишіть поганого про інші жанри та авторів. Кому не подобається, той не читає.
Чарівна Мрія, Навіть і в думках не було) а вам за пораду та приділений час дуже дякую) ваша порада справді дуже суттєва і є над чим задуматись та з чим попрацювати)
Ваша книга цікава і варта, щоб її оцінили. Залиште посилання на неї, можливо додайте уривок з книги і все вийде!)))
Tamara Yurova, Дуже дякую вам за теплі слова) залишила посилання)
А на рахунок уривку, то вже напевно буде окремим блогом) хоча це вже робила)
Може й не дуже добра ця порада, та яка є: розведіть тут срач. Наприклад напишіть що любовні "л..о", чи що платні також мають ту ж якість, що й безкоштовні. І ваш блог одразу набере купу коментарів. )))
Наталія Шепель, Напевне тому я як автор більше зациклююсь на романі, а не блозі)
На рахунок ілюстрацій, то я таке пробувала) не маю можливості робити це на постійній основі, бо не завжди є змога працювати за компом)
в мене книга в бібіліотеці. Залиште активне посилання на книгу тут, в блозі, візуал героїв, кілька діалогів і люди зацікавляться значно більше.
Єва Родзинка, Трохи нижче є блог про візуал героїв. Але на жаль, той блог напевне ніхто не бачив. Коментів не має. А посилання залишу)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати