Додано
05.05.25 09:57:09
Перехитрити себе
Як примушуєте себе сісти й писати? Саме примушуєте - можливо, тут є ще автори, яким самого натхнення замало. Із страхами, з тими сидромами і комплексами - відмінника, самозванця і як їх ще, з прокрастинацією? Які механічні фішки використвуєте?
Я обов'язково вмикаю додатки з технікою Pomodoro, а також у блокноті, де нашкрябую своої ідеї, трекери, плани, маю такий стікер. Тобто: "Ти завжди можеш змінити погану сторінку, ти тільки не можеш змінити порожню сторінку". Іноді допомагає ютуб зпорадами письменникам, іноді надихає книга "Війна за креатив" Стівена Пресфілда.
А ви як миритесь із собою невпевненим?

Елара Кель
50
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКористаю кожну хвилину. Моє життя поза творчістю доволі активне, тому приділяти стільки уваги, скільки б хотілося не виходить навіть у хороші дні.
А про синдром відмінника навіть соромно казати. Перед публікацією першого розділу тут кілька днів ходила по колу і виправляла фактично одне і те ж.
Зараз закриваю двері, вмикаю музику для фону і пишу поки чай не закінчиться)
Бувають звісно і дні коли просидиш перед відкритим документом годинами, а з тебе ні буквочки не вилізе, хоча все тому сприяє.
Ореста Матвійчук, ))) я з осені по букнету лазила, перш ніж нарешті наважитись через півроку викласти щось своє. Тепер по 20 разів на день рахую всі одинички у статистиці))) чекаю, коли це вже минеться.
Система 21 дня - звикаєш. Але треба робити відпочинок, щоб не було перегоряння. І найголовніше - щоб сам автор палав історією, жив в цьому фантастичному, любовному чи детективному світі, це може бути що завгодно. Головне - сісти за стіл, за лептоп і просто пофантазувати)))
Елара Кель, Супер)))) головне - жити в моменті)) це надихає
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати