Додано
04.05.25 18:58:18
Оновлення роману
На панщині город саджала
Втомилася... Не спочивать -
Я на Букнет пошкандибала,
Новенький розділ додавать.
Не зважаючи на марафон городосаджання, я доповзла врешті до ноутбука (і не відрубилася на пів дорозі від утоми). А що це означає?
А це означає, що новий розділ роману "Син маминої подруги" нарешті на сайті. Тепер із чистою совістю і не надто чистими ногами (жарт, я дорогою зазирнула в душ, тому ноги чисті, але от гумор і досі брудний і чорний) можу повзти в бік ліжечка. Буду обіцяти собі "наступного року тільки кілька рядочків зелені і може відро картоплі на молоду... кущів 20 помідор..."
Словом, як завжди))) Доббі тепер вільний, але зморений.
Всім дуже змучений цьом.
Мерайя Д Рок
311
відслідковують
Інші блоги
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Підтримайте будь ласка! Вперше беру участь у конкурсі саме дарк романів, цікаво отримати і такий письменницький досвід) Тому буду дуже вдячна кожному, хто ознайомиться хоча б, з анотацією, при бажанні-і з романом в цілому,
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
навпроти незнайомки і зацікавлено розглядав її. Та вона — дитина, певно, років шістнадцяти. Повненька, з чорними кучерями, в дешевому спортивному костюмі — аж ніяк не дівчина його мрії. Вона читала книжку. Цікаво, про
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРоботи в селі дуже багато, особливо коли велика сім'я, як у мене))
Мелені Матхевен, В мене теж велика сім'я, плюс рідня у віці)))
Трохи насмішили першою стрічкою "модифікованого" вірша. Чому "На панщині"? Я б запропонувала: "Город великий я саджала. Втомилася...", і далі як є. ❤️
Ніка Цвітан, Як варіант можга, але сьогодні я вджобувала в родичів, тому й "панщина".
Справедливості зарази, вчора панщина була в них))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати