Додано
04.05.25 17:42:34
І всі зорі зійшлися - la commedia è finita :)
Все, як ви любите:
- дракон-мільярдер (багатий красень, під лускатою шкурою котрого криється вразливе серце)
- дівчина (бідна, але розумна, горда й чиста душею)
- кохання з першого погляду ("так ніхто не кохав! через тисячі літ...")
- підступні колишні (в достатній кількості)
- повні шафи скелетів, аже дверцята не закриваються
- зустріч через роки (як то заведено, несподівана)
- нерівна пара (як пішки до неба)
- роялі з кущів (та які роялі? всенький симфонічний оркестр вкупі з челестою)
- вистрілюють всі рушниці, включно з намальованими на заднику сцени
- жодна тварина в процесі не постраждала, хоча й наривалася
Вірите, що я таке могла написати? :)
Перевірте!
СІМ ДРУЖИН ДРАКОНА-МІЛЬЯРДЕРА завершені!
Чи не зовсім? ;)
Запрошую до свого телеграм-каналу.
І безмірно дякую за підтримку і віру прекрасним Юлі, Ларі, Інні, Даринці.

Наталка Черешня
606
відслідковують
Інші блоги
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНаталочко, вітаю❤️ Якби тепер зорі зійшлися ще на декого)) *скромно ковзаю ніжкою по землюці, потупивши погляд))
Юлія Міхаліна, Хм... от незадача )))
Візуал дуже гарний))) Цікава ідея для обручки)). Блог зацікавив, загляну на книгу)))
Ніка Цвітан, Зазирніть))
Дякую!
Дуже класна історія!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Рада, що сподобалася))
Шикарна історія! Смакувала кожен розділ!!! А посміялась скільки!!! Читайте - не пошкодуєте!)))
Дякую, Наталочко, за настрій!!!
Наталка Черешня, ❤️❤️❤️
Ахах..я просто регочу з шафи, що не зачиняється)). А ілюстрація просто топ!
Інна Турянська, Ну так ілюстрація - прям концентрат найвищого гатунку ;)
Дякую!
Чудова книга))
Тетяна Гуркало, Дуже приємно :)
Вітаю з завершенням)))
Юлія Богута, Дякую :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати