Додано
02.05.25 14:54:15
В погоні за красивим числом
Випадково звернула увагу, що на моєму детективі "Випадковий свідок" без 44 - 40 тисяч переглядів.
Сиджу оце, ловлю гарненьке число, замість того, аби продовження писати...
А як ви вбиваєте час?)))
Мерайя Д Рок
311
відслідковують
Інші блоги
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Підтримайте будь ласка! Вперше беру участь у конкурсі саме дарк романів, цікаво отримати і такий письменницький досвід) Тому буду дуже вдячна кожному, хто ознайомиться хоча б, з анотацією, при бажанні-і з романом в цілому,
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
навпроти незнайомки і зацікавлено розглядав її. Та вона — дитина, певно, років шістнадцяти. Повненька, з чорними кучерями, в дешевому спортивному костюмі — аж ніяк не дівчина його мрії. Вона читала книжку. Цікаво, про
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА я, як дятя невгамовне, після старту моєї новинки цей Букнет ганяю по кругу: кабінет автора-блоги-моя сторінка-статистика прочитань-статистика по частинах-сповіщеня... І так під сотню разів за день, а в домі скоро почнеться голод і розруха :))
Оксана Павелко, Це точно!
Я лише почала тут свій шлях то навіть не мрію про таке. Але щиро радію за вас
Мерайя Д Рок, Дякую
Те саме у мене. Ніяк неможливо прибрати звичку. Хочеться постійно дивитися, і стаєш залежною.. :)
Мелені Матхевен, О, так, мене раптом впіймало і не відпустило, аж поки не заскрінила)))
Є!!!!
...5...
Я зараз нігті згризу))) по лікоть!
10...
...12...
Я ніби в гонці беру участь, а це кола до фінішу)))
...лишилося 17... аж руки трусяться)))
Вітаю, теж таке люблю))
Вікторія Вецька, О, не я одна веду зворотній відлік)))
=)) Я теж люблю ловити перегляди)) Це як залежність) Правда мені до ваших красивих цифр ще дуже далеко)
Мерайя Д Рок, Дякую, навзаєм)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати