Кров і тіні: глави 8, 9. Талін ще жива

Вітаю, друзі! Виклала одразу дві глави і тут вкупі їх вам скорочу, щоб двічі не вставати.
Кровосісі поселили Талін в якусь мертву кімнату і влаштували з неї прохідний двір. Ходять і ходять. Насправді ходять лише два новеньких, але таких моторошних, що з головою вистачить. І все щось натякають на жахи, які бідну дівчину чекають у майбутньому. Щоб ви знали — це вони так її рани лікують. Ну, вони стараються.
Один — спойлер — відьмак-лікар (такі нині лікарі пішли), маже мазями і обіцяє їй скору смерть. Другий, схоже, хоче ту смерть ще пришвидшити, але принаймні не блискає злісно, як Каел, а трохи підсміюється. Та й Каела ставить на місце, бо той зі своєю вічною похмурістю вже мене — і, мабуть, і вас — трохи задовбав.
Обіцяють на завтра тренування, від яких Талін уже нарешті здохне.
Це Глава 8.
А глава 9 така сумна, що навіть не смішно. Сиджу ридаю, чого і вам бажаю.
Спостерігайте, будь ласка, чи виживе Талін від турботи одразу двох вампірів — Каела і Люсіана, які і між собою порозумітися не можуть, очевидно століттями.

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Моя спокуслива помилка | Цитати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше