Я не плачу - ностальгія в око потрапила (уривок)

 

Цікаво, чи читає хтось із полтавців мій роман "Син маминої подруги"? А з "навколополтавців"?

Чи впізнали ви в локаціях це місто? Чи не сварите мене за певну географічну неточність? Звісно, Стівен Кінг казав: "Де починається авторська фантазія - закінчується географія". І, все ж, я надто давно не живу в Полтаві, лишивши в ній шматочок серця (і найкращі роки).

Тому писати про неї для мене особисто дуже щемко і дуже сумно. Ні, я не плачу... Просто ностальгія в око потрапила...

А ось і уривок з розділу. Інна, що через три роки повернулася в Полтаву, переживає ті ж емоції, що й я, повертаючись в неї думками...

"...Мотор тихенько загарчав, джип плавно вирулив з поворотного кільця перед вокзалом на Вокзальну, а далі Зіньківською вздовж ТРЦ “Київ” помчав, набираючи швидкість, до розвилки на Соборності.

— Навпростець? — криво всміхнулась Інна.

— Зекономимо час на світлофорах. Не хочу маршрутки підпирати, — гмикнув Костя, і акуратно вклинив джип на Тролейбусну вулицю.

Інна посміхнулася своїм думкам. Давненько вона не була в цих місцях. Три роки вже… А колись усі ці вулички було сходжено вздовж та впоперек, усі ці провулочки і спальні райони. А тепер вона ледь впізнавала місто.

Костя мовчки вів джип, поглядаючи на неї у дзеркало заднього виду. Чи то він такий мовчазний по життю, чи то просто давав своїй пасажирці час упізнати місто після довгої відсутності. Він звернув на Шевченка, і Інна з посмішкою помітила, що стара шашлична, в якій вони святкували її день народження, останній у статусі дружини Юри, й досі стоїть на місці. Стару вивіску “Шашличний двір” замінила пафосна назва “Мюнхен”, але це все ще була та сама шашлична.

— Юра каже, що там найкращий шашлик в місті, — помітивши її погляд, озвався Костя.

Інна промовчала. Її думки метнулися від спогадів про минуле до теперішнього часу. Що буде в лікарні? Як Олег? І… Юра? Він там?

А джип між тим звернув на Сінну. Костя притиснув педаль газу, і вони в “зеленій смузі”, швидко промчали позаду “Конкорду”.

— Зараз зріжемо дворами! — коли попереду засвітилися червоні вогні світлофорів на Європейській, Костя різко заклав вправо на Лялі Убийвовк.

Інна пирхнула. Юра теж не любив світлофори. І теж завжди казав “Зріжемо дворами”. Схоже, свого помічника він вимуштрував за своїм образом та подобою.

Схоже, в неї починалася істерика. Інна міцно стиснула ручки сумочки, аби вгамувати тремтіння в пальцях. Їй варто тримати себе в руках. В неї син в лікарні невідомов в якому стані, а вона минуле згадує. Щасливе минуле з його батьком…

До біса! В Юри нова сім’я. А вона мусить переконатися, що з Олегом все гаразд! “З ним все гаразд, — зауважив внутрішній голос, — Він круасанів захотів!" Та Інна веліла голосу заткнутися і зосередилася на дорозі..."

 

 

Принципово не прибираю вотермарки зі стокових фото, хоча є така можливість. Людина старалася, знімала, залила в безкоштовне користування...

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Моя спокуслива помилка | Цитати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Беру участь у конкурсі Дарк романів!
Підтримайте будь ласка! Вперше беру участь у конкурсі саме дарк романів, цікаво отримати і такий письменницький досвід) Тому буду дуже вдячна кожному, хто ознайомиться хоча б, з анотацією, при бажанні-і з романом в цілому,
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Про кохання. Здивований, він сидів за столиком
навпроти незнайомки і зацікавлено розглядав її. Та вона — дитина, певно, років шістнадцяти. Повненька, з чорними кучерями, в дешевому спортивному костюмі — аж ніяк не дівчина його мрії. Вона читала книжку. Цікаво, про
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше