Челендж #ягерой/героїнясвоєїкниги

Вітаю, любі читачі. 

Останні дні букнет майорить гарненькими блогами про челендж  #Ягерой/героїняСвоєїКниги від чудової авторки Іванна Желізна. Я теж вирішила доєднатися. 

 

Всі мої героїні унікальні та неповторні натури, і в кожній є частинка мене. Та зараз вибрала б, мабуть, Оксану з книги Шлюбна обіцянка.

Чому? Тому, що в книзі є одна з найактуальніших тем всіх часів та народів -  стосунки батьки-діти. І ця тема мені, як ніколи близька, бо сама являюся мамою маленької принцеси, щастя та добробут якої для мене найважливіші.

Отже, що б зі мною сталося, якби я була на місці моєї героїні Оксани…

Кого б я вибрала?

У Оксани вже є хлопець - Микита, котрого не жалують її батьки. І тут, зовсім несподівано доля дарує зустріч з незнайомцем, на ім'я Нестор… 

Що ж, для мене однозначно фаворитом є Нестор. Чому? А ви зазирніть в книжечку і самі зрозумієте, що то за чоловік наш Нестор;) 

Хоча й Микита вас може ще здивувати;)

Кого б я відлупцювала?

Тут з упевненістю можу сказати - порозмовляла б конструктивно (і не раз) з матір'ю героїні. Адже її поведінка та дії напряму впливають на життя та добробут героїні, створюючи їй не лише проблеми, а й викликають почуття провини у героїні та змушують її чинити проти власної волі. А це не ок.  Далеко не ок. Та й взагалі стосунки матері з донькою бажають кращого. 

Куди б я втекла?

Думки про втечу у героїні були, але вона так на не неї й не наважилася. А я? Я за будь-який двіж во благо собі коханій (якщо це звісно не нашкодить моїм рідним та близьким). І якщо вже вибирати якесь гарне містечко, то це була б тепла та сонячна країна. Ну, не люблю я морози та холодригу. 

Чи вижила б я взагалі?

Звісно, і боролася б до кінця за свої принципи. Та й змусити мене робити те, що не хочу напрочуд важко. Надто, вже вперта я.

Героїня ж трішечки побрела огородами, аби догодити власним батькам. Що ж з цього вийде - читайте в книжечці. 

Бонус: Чи звернув би герой на мене увагу?   

О, тут я навіть задумалася... бо всі ми такі різні;) Я - вперта, емоційна та запальна, а от Нестор - спокійний, виважений, моя повна протилежність. Але ж протилежності притягуються, чи не так?)

Тож, не знаю, чи звернув би Нестор на мене свою увагу, а я б його помітила так точно. 

***

Передаю естафету всім, хто бажає приєднатися) 

А ще б, я дуже хотіла дізнатися від вас, мої любі читачі, на місці якої героїні чи героя ви б хотіли опинитися і чому. Пишіть свої варіанти;)

Запрошую всіх на мою сторіночку! 

Відстежувати автора

 

З любов'ю, завжди ваша Мартіна

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ксенія Стрілець
29.04.2025, 20:55:28

Насмішила деякими відповідями ) Як надумаєш тікати в теплі краї , можна буде зустрітись в Іспанії )

Мартіна Зоріна
29.04.2025, 22:01:07

Ксенія Стрілець, Оо, рада, що сподобалося)?
Іспанія, файно. Була лише в Барселоні.

avatar
Неталі МакКензі
29.04.2025, 16:30:41

Супер блог! Та й челендж цікавий!

Мартіна Зоріна
29.04.2025, 17:38:59

Неталі МакКензі, Дякую) ♥️І запрошую теж взяти участь)

avatar
Наталія Діжурко
29.04.2025, 14:55:54

Гарна книга,чудові відповіді!❤️❤️❤️
Дякую!

Мартіна Зоріна
29.04.2025, 16:12:08

Наталія Діжурко, І вам щиро дякую) Рада, що все сподобалося)

avatar
Іванна Желізна
29.04.2025, 13:19:48

Супер блог! Якраз в обідню перерву мала, що прочитати) Дякую, що долучилися, я додала Вас до учасників❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Іванна Желізна
29.04.2025, 13:31:25

Мартіна Зоріна, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Подарунок Для ЧитачІв!
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Токсичність у всіх її проявах...
Багато мене питались: чому я вирішила написати трохи дитячу історію кохання) Скажу Вам чесно, що перш ніж найти своє, треба пройти трохи "дивні" стосунки, щоб цінувати по-справжному... Отож, зануюрюємось у світ "токсіків"
Рецензія. Сергій Більцан "Темні історії Малефича"
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше