Челендж “якби я була героїнею своєї книги”

         Привіт усім!!! Букнетом шириться челендж, провз якого важко пройти. Читати такі блоги - неймовірно цікаво. Тож за ініацітиви Іванна Желізна , я теж вирішила приєднатися. Тож:

В мене поки лише дві історії, Ангеліна ближче мені за характером, але оберу Мілу! Сильну і слабку водночас з книги "Закохатися в грозу".  Щоб я робила на її місці?

1. Кого б я вибрала?   

Напевно в житті якби я обирала між Романом, який був поряд і Владиславом, який з'явився спонтанно в житті весь такий ревнивий - то я вибрала Рому. В дружбу між чоловіком і жінкою я не вірю.

2. Кого б я відлупцювала?

Ой, з великим задоволенням сусіда Васю та лікаря, через якого залишила роботу в лікарні. Тому травматологу - врізала б щедро. Ну і інколи, хотілося б зарядити ляпаса Владу.

3. Куди б я втекла?

Я по житті і так за чоловіком катаюсь по областях. Не можемо ми осісти стабільно. А якби я була Мілою, то напевно поїхала ближче до друзів, в столицю. 

4. Чи вижила б я взагалі?

З таким хлопцем як Рома - однозначно так.

5. Чи звернув би увагу хтось з героїв? 

З такими талантами як в Міли - однозначно так. Така дівчина завжди привертає до себе увагу.

                                 #Ягерой/героїняСвоєїКниги

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
27.04.2025, 22:58:56

Емоційний блог))) Цікаво дізнатися думку автора про власних героїв))

Показати 5 відповідей
Тамара Юрова
28.04.2025, 11:13:25

Ніка Цвітан, це теж без сумніву.

avatar
Іванна Желізна
28.04.2025, 09:16:00

Я дуже рада, що Ви не пройшли повз!) Цікпвий блог, дізнаєшся відразу про книгу) Дякую, що взяли участь, я додала Вас до челенджу♥️

Тамара Юрова
28.04.2025, 09:34:22

Іванна Желізна, Дякую Вам за цю ініціативу)

avatar
Софія Анрі
27.04.2025, 22:50:30

Цікаво вийшло ❤️

Тамара Юрова
28.04.2025, 00:28:54

Anrimoto, Дякую♥️♥️♥️

Інші блоги
Скоро фінал "Демона"? Так!❤️
Любі читачі! Сьогодні я запланувала вже всі розділи книги "ДЕМОН НА МОЮ ГОЛОВУ" і виходить, що фінал вже на наступному тижні! Тож не пропустіть завершення історії Селтера та Лії❤️❤️❤️ А хто ще не читає
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Як отримати спадок і не посивіти
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше