Додано
27.04.25 22:38:50
Челендж “якби я була героїнею своєї книги”
Привіт усім!!! Букнетом шириться челендж, провз якого важко пройти. Читати такі блоги - неймовірно цікаво. Тож за ініацітиви Іванна Желізна , я теж вирішила приєднатися.
Тож:
В мене поки лише дві історії, Ангеліна ближче мені за характером, але оберу Мілу! Сильну і слабку водночас з книги "Закохатися в грозу". Щоб я робила на її місці?
1. Кого б я вибрала?
Напевно в житті якби я обирала між Романом, який був поряд і Владиславом, який з'явився спонтанно в житті весь такий ревнивий - то я вибрала Рому. В дружбу між чоловіком і жінкою я не вірю.
2. Кого б я відлупцювала?
Ой, з великим задоволенням сусіда Васю та лікаря, через якого залишила роботу в лікарні. Тому травматологу - врізала б щедро. Ну і інколи, хотілося б зарядити ляпаса Владу.
3. Куди б я втекла?
Я по житті і так за чоловіком катаюсь по областях. Не можемо ми осісти стабільно. А якби я була Мілою, то напевно поїхала ближче до друзів, в столицю.
4. Чи вижила б я взагалі?
З таким хлопцем як Рома - однозначно так.
5. Чи звернув би увагу хтось з героїв?
З такими талантами як в Міли - однозначно так. Така дівчина завжди привертає до себе увагу.
#Ягерой/героїняСвоєїКниги
Тамара Юрова
660
відслідковують
Інші блоги
Любі читачі! Сьогодні я запланувала вже всі розділи книги "ДЕМОН НА МОЮ ГОЛОВУ" і виходить, що фінал вже на наступному тижні! Тож не пропустіть завершення історії Селтера та Лії❤️❤️❤️ А хто ще не читає
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЕмоційний блог))) Цікаво дізнатися думку автора про власних героїв))
Ніка Цвітан, це теж без сумніву.
Я дуже рада, що Ви не пройшли повз!) Цікпвий блог, дізнаєшся відразу про книгу) Дякую, що взяли участь, я додала Вас до челенджу♥️
Іванна Желізна, Дякую Вам за цю ініціативу)
Цікаво вийшло ❤️
Anrimoto, Дякую♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати