Додано
27.04.25 09:50:20
Челендж «якби я була героїнею своєї книги»
Доброго ранку, любі читачі та колеги! ❤️
Побачила цікавий челендж від Іванни Желізної - і не змогла пройти повз. З величезною насолодою читаю блог кожного автора на цю тему. І хочу щиро сказати - ви неймовірні! ❤️
Тож, почнемо :)
❤️ 1. Кого б я вибрала?
Дуже символічним для мене є роман "Ти - найгірше, що є в мені". На те є багато причин, можливо, варто навіть писнути окремий блог на його честь - але це трохи згодом. (До речі, дайте знати, чи було б вам цікаво почитати історію цього твору?)
Тому - однозначно Лізабет Паркер. Багато її рис характеру списані з мене, а також її спортивне хобі - я теж займалася боксом (маю намір повернутися до цього заняття). Недаремно мені в голову врізалася одна фраза від хорошої людини: "Пиши про те, що добре знаєш, або про що не знає ніхто). Тож :)
А, ну і за професією я теж ветеринар :) Але вже дипломований магістр :)))
❤️ 2. Кого б я відлупцювала?
Ооо, ну однозначно, Макса! Цей негідник на це стовідсотково заслуговує. І Адама, але його доля й так покарала.
❤️ 3. Куди б я втекла?
Героїня мого роману й так добряче набігалася :)
Але я теж люблю бігати (у буквальному сенсі), та люблю природу. Отже, думаю я б тікала на лісове озеро з човном.
❤️ 4. Чи вижила б я взагалі?
Думаю, так. Але зі своїм подекуди вибуховим характером не впевнена, чи лишилась би ціла :)))
❤️ 5. Бонус: Чи звернув би Тревіс на мене увагу?
Хороше питання! Думаю, звернув, але не впевнена, чи витримав би шквал мого сарказму та уїдливих жартів :)) (Передаю вітання своєму чоловікові - такій же скалці в одному місці ❤️)
Хочу щиро подякувати організатору та усім, хто вже встиг долучитися. А хто не встиг - обов'язково надолужуйте :)#Ягерой/героїняСвоєїКниги
Шукайте мене також:
✨Інстаграм
Міцно обіймаю! Щиро ваша, Юне Люмен ❤️
Юне Люмен
1284
відслідковують
Інші блоги
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ знала, що це буде Лі ☺️ Дуже круто вийшло ❤️
Anrimoto, Дякую!
❤️❤️❤️
Anrimoto, ❤️❤️❤️
Бідолашний Макс ))) дісталося б йому...
З перших сторінок роману мене не покидало відчуття, що в образі Лізабет авторка відобразила частинку себе. Пам'ятаю, як у коментарях цікавилася, чи не пов'язані ви з боксом? Тому читаючи, уявляла саме вас ❤️❤️❤️ І хоча я ще не дійшла до фіналу, вже можу зараз сказати, що роман чудовий. Було б цікаво почитати історію цього твору ❤️❤️❤️
Тіна Волф, я теж на це сподіваюся :D
Ця парочка не залишає нікого байдужими.
Юне Люмен, Розумію, сама така)
А наш челендж все росте, я просто неймовірно цьому рада. Гарний блог! І я Вам обіймаю) Дякую, що долучилися, додала Вас до учасників❤️
Іванна Желізна, Дякую! ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати