Челендж «якби я була героїнею своєї книги»

Всім привіт) Мені дуже сподобався крутий челендж від Іванни Желізної ☺️ Було дуже приємно переглядати неймовірний калейдоскоп із блогів, а також знайомитися з різними персонажами поближче ❤️❤️❤️І звісно, що я не змогла пройти повз ☺️ Отже, почнемо)

1. Кого б я вибрала?

Джеймі ❤️ з Псевдо "Скайнер". Вона дуже смілива і любить пригоди. А найголовніше, дівчина людяна і здатна на добрі вчинки, навіть якщо правила й стереотипи диктують інакше.

2. Кого б я відлупцювала?

Того ж, кого і Джеймі - Ріно. Нехай руки не розпускає! А то розігнався вже.

3. Куди б я втекла?

Хе-хе, як і Джеймі я б спочатку втекла від хлопців, коли обставини були трошки інші. Але теж із радістю б із ними познайомилася, коли Найт і Лічі приїхали у моє рідне місто (ну добре-добре, не моє, а Джеймі ☺️)

4. Чи вижила б я взагалі?

Звісно, у Джеймі в наборі є купа крутих прийомчиків. Кііііі-яяяя!

5. Бонус: Чи звернули би Лічі і Найт на мене увагу?

Звісно б звернули, я ж від них втекла xD

А тепер трошки картинок)))

Ось таким ШІ бачить Найта і Джеймі:

А ось так - Лічі і Джеймі:

Кого ж обере справжня Джеймі? І-інтрига ☺️

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Роза
02.05.2025, 03:54:08

❤️

Софія Анрі
02.05.2025, 08:38:13

Роза, ❤️

avatar
Поліна Ташань
27.04.2025, 20:11:40

Чудовий блог❤️

Софія Анрі
27.04.2025, 20:17:25

Поліна Ташань, Дякую ❤️

avatar
Любава Олійник
27.04.2025, 20:04:55

Класно вийшло!

Софія Анрі
27.04.2025, 20:17:19

Любава Олійник, Дякую ❤️

avatar
Анна Харламова
27.04.2025, 12:58:20

Дякую за гарний блог! ❤️

Софія Анрі
27.04.2025, 13:44:18

Анна Харламова, ❤️

avatar
Ніка Сасс
27.04.2025, 11:25:59

Картинки супер, як і історія ♥️

Софія Анрі
27.04.2025, 11:48:01

Ніка Сасс, Дякую ❤️

avatar
Наталія Шепель
27.04.2025, 08:37:13

Зацікавили. Поставила в чергу до прочитання.

Софія Анрі
27.04.2025, 11:47:53

Наталія Шепель, Дякую ❤️

avatar
Поліна Крисак
27.04.2025, 08:19:14

Круто))) Цікаво було почитати))

Софія Анрі
27.04.2025, 11:47:45

Полiна Крисак, Дякую ❤️

avatar
Іванна Желізна
27.04.2025, 08:17:12

Гарний і яскравий візуал, мені дуже подобається) Дякую, що долучилися до челенджу, додаю Вас до учасників❤️

Софія Анрі
27.04.2025, 11:47:36

Іванна Желізна, Дякую ❤️

avatar
Іванна Желізна
27.04.2025, 08:16:31

Коментар видалено

avatar
Інна Турянська
26.04.2025, 23:53:25

Вийшло круто і візуали дуже гарні)

Софія Анрі
26.04.2025, 23:54:13

Інна Турянська, Дякую ❤️

avatar
Юне Люмен
26.04.2025, 23:51:36

Клас! ❤️

Софія Анрі
26.04.2025, 23:53:01

Юне Люмен, Дякую ❤️

avatar
Олеся Глазунова
26.04.2025, 23:51:48

Цікаво ❤️
Яскрава дівчина )))
Дякую за блог

Софія Анрі
26.04.2025, 23:52:50

Олеся Глазунова, Дякую ❤️

avatar
Ніка Цвітан
26.04.2025, 23:52:10

Ви обрали Джеймі. І мені здається, що це не випадково. Мабуть, і ви любите пригоди та разом з тим добра і людяна)))

Софія Анрі
26.04.2025, 23:52:41

Ніка Цвітан, Дякую ❤️ В ній є трошки від мене (особливо, скромність xD)

Інші блоги
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Як отримати спадок і не посивіти
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше