Челендж "Якби я була героїнею своєї книги"

Привіт усім! Вчора натрапила на цікавий блог від Іванни Желізної Запуск челенджа “якби я була героїнею своєї книги” і там зависла. 

Мої думки побігли до книг, і хоча я найбільше люблю свою книгу, яку ще пишу Рута. Та що вірить в кохання і хотіла б потрапити у рідну місцевість на півтори тисячі років назад, проте не буду спойлерити і уявлю себе героїнею книги Полонянка власних снів 

Уявімо, що я героїня книги Полонянка» Ананія. Ніжна, чуттєва, мудра не за роками і абсолютно не в змозі нічого змінити. Та я б з останнім точно не погодилася, як і моя героїня.

  1. Отож, кого б я вибрала?

Між Константином, Шаруккіном та Емрé, звісно, обрала б мага Емрé, адже він вірний та відданий. Хоча я б не втрималася від пригоди з Шаруккіном, адже він є абсолютною копією Емрé.

  1. Кого б я відлупцювала?

Тут варіантів багато: адже половина героїв точно на це заслуговують, сплітаючи інтриги не лише поза спинами, а й іноді просто на очах у Ананії. Найбільше заслуговують Шаруккін та батько Мешах.

  1. Куди б я втекла?

Моя героїня знайшла дуже класну схованку – заморська країна Фінікія, яку вона вибудовувала у своїх снах і яка матеріалізувалася, поєднуючи різницю в просторі та часі. Я б мабуть втекла з грошима батька на одну з копалень, а потім, потроївши статки на інший континент. Але, стоп! Я вже туди відправила маму героїні. Ну, нічого. Штати великі, а Трамп любить гроші J

  1. Чи вижила б я взагалі?

Вижила б, але чи змогла уникнути усіх пасток, які мені приготували, навряд чи. Хоча деякі з них навіть таки нічогенькі J

  1. Чи звернув би на мене увагу Емрé?

Так, але чи склалися б наші стосунки? Хто-зна, мабуть, скоріше, стали б класними друзями.

      Проте, книга не про мене і вдало завершується, хоча і тримає в напрузі і змушує ламати голову, вивчаючи купу нової інформації.

Поки так.
Дякую за челендж і можливість зануритися у думки героїв.

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія Шепель
27.04.2025, 08:11:11

Зацікавили. Поставила в чергу до прочитання.

Любава Олійник
27.04.2025, 18:54:18

Наталія Шепель, Чудова новина!
Рада, що зацікавила❤️

avatar
Мельська Наталі
26.04.2025, 22:34:54

Вітаю, клас! Який цікавий блог ви підготували!

Любава Олійник
26.04.2025, 22:38:37

Мельська Наталі, Дякую ❤️
Заодно і нагадала про свою книгу.

avatar
Софія Анрі
26.04.2025, 22:21:12

Вау, круто вийшло ☺️

Показати 3 відповіді
Любава Олійник
26.04.2025, 22:36:06

Anrimoto, Дуже дякую. Писала із задоволенням і на одному подиху, адже до того думала про зовсім іншу книгу

avatar
Іванна Желізна
26.04.2025, 22:20:47

Супер блог! Я завжди дивуюся авторам фентезі, як у вас класно вдається придумати власні світи, бо сама я таке не вмію писати( Дякуб Вам, що долучилися до челенджу, додала Вас до учасників❤️

Любава Олійник
26.04.2025, 22:35:09

Іванна Желізна, Дякую, Іванно.
Усе просто, фантазія необмежена, обмежений час)
А якщо чесно, то допомагають знання історії та міфології

Інші блоги
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Подарунок Для ЧитачІв!
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше