Флешмоб "Книжковий вибір від автора"

Привітики!

 

Приєднуюсь до цікавого флешмобу, започаткованого Olha Adler. Але спершу хочу нагадати про мій письменницький тг-канал, де на вас чекає:

 

✨️ письменницьке в декреті;
✨️ важливі зміни при редагуванні "Пір року. Зникнення Зими";
✨️ підняття завіси над новим проєктом "Балада про сяйливу троянду та кригу";
✨️ реакції на прочитане в моменті;
✨️ і-щось-ще-поки-непридумане. 

 

До речі, започаткована мною рубрика "Щоденник автора" потроху переходить в тг-канал, бо, відверто кажучи, писати блоги тут незручно (поки до того ноута доберешся, поки все оформиш...), а з телефону раз-два й готово.

 

 

Книга, якою я найбільше пишаюсь

 

Звісно, що це "Пори року. Зникнення Зими" — кров'ю та потом написана історія, яку люблю всім серцем. Так, зараз внутрішній критик її здорово шматує (13-й розділ вже більше місяця редагую, ох, і вибісила мене колишня я, яка піддалася моді "писати просто"!), але й пишаюсь я нею безмежно ❤️

 

 

Найрозумніший персонаж

 

Гм-м-м...))) Денис Князєв з "Пір року. Зникнення Зими" =))) Не очікували?) Погодьтеся, складно грати відразу в декілька партій й ніде не спалитися)

 

 

Персонаж, якого я люблю всім серцем

 

Виділю двох персонажів — Майка та Діану з "Пір року. Зникнення Зими". Хлопець, який несе на собі тисячолітній тягар вини, й дівчина, яка відреклася від свого звичного життя заради допомоги йому. Хай у цих булочок все буде добре ❤️

 

 

Найбільш суперечливий або темний персонаж

 

Любомир. Протягом написання "Пір року. Зникнення Зими" він для мене залишався темною конячкою. Лиш тільки під фінал очі відкрилися на його минуле та роль. Думаю, вас теж штормитиме так само, як і мене, коли читатимете і "Баладу про сяйливу троянду та кригу", і "Корону Кровавого Місяця" (продовження "Пір року").

 

 

Емоційно важка сцена

 

Перефразую так — емоційно важка книга"Мережа Дім..." Оскільки це автобіографічна історія, то кожен рядок писався з болісним відчуттям в огрудді.

 

Так, потім дуже боляче та смішно.
Але ж було весело!
The end.
To be continued...
Щасливе продовження
В довірі до тих людей,
Яким по-справжньому довіряєш,
Адже вони не міраж.
(З неопублікованої версії)

 

 

Будемо створювати й далі казку в реальному світі

✨✨✨

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лекса Т. Кюро
27.04.2025, 08:09:29

Читати твої блоги велике задоволення для мене) Вітаю, моя Сонячна☀️ Крутезно все, як завжди✨

Чекаю на оновлену версію, залюбки перечитаю) А може вже у друкованому варіанті?) ? Тож наснаги та натхнення тобі у редагуванні, і часу у спокої!)

На інші твої книги теж чекаю — просто пам'ятай це!) А буктрейлер неймовірний, як і картинки❣️

Успіху, тепла в серці та мирного неба!❤️

Ханна Трунова
27.04.2025, 18:20:03

Лекса Т. Кюро, Дякую, люба☺️☺️☺️

avatar
Марина Тітова
27.04.2025, 08:16:29

Ханно, ці ваші двоє надзвичайно гарна та незабутня парочка)) Ви створили дійсно чарівний, особливий світ)))

Ханна Трунова
27.04.2025, 18:19:20

Марина Тітова, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
26.04.2025, 22:18:07

Велике дякую за ваш блог! У вас прекрасний трейлер, чудові арти) Книжки як фільми і ви чудово їх візуалізуєте) Творчої наснаги та успіху сторінці ❤️

Показати 2 відповіді
Ольха Елдер
26.04.2025, 23:18:36

Ханна Трунова, ❤️

avatar
Інна Турянська
26.04.2025, 22:21:24

Клас)) З усіма твоїми твердженнями абсолютно згідна)) особливо про Дениса)) хі-хі)) У тебе, як завжди цікавий блог))

Ханна Трунова
26.04.2025, 23:14:27

Інна Турянська, Дякую)))☺️

avatar
Ніка Цвітан
26.04.2025, 22:09:59

Дуже гарний буктрейлер. Жінка з дитиною на руках.... Як чарівно... І візуали цікаві. Гарний блог, Ханно)))

Ханна Трунова
26.04.2025, 23:13:50

Ніка Цвітан, Дякую❤️

avatar
Єва Лук'янова
26.04.2025, 21:49:39

Я теж саме цих персонажів виділяю з Пір року...вони дуже цікаві...Дена і Майка люблю всім серцем, вони обоє дуже харизматичні, Діана вже рідна))

А Мережа дім так!!! В ній такий сенс закладено! Ще й автобіографія...

А Баладу чекаю всім серцем ❤️

Ханна Трунова
26.04.2025, 21:58:21

Єва Лук, Дякую))) Без твоєї підтримки "Пір року", може, й не було б. Теж чекаю на твій "Дім", щоб нарешті почитати геть нові розділи з третьої частини.

avatar
Мрія Чарівна
26.04.2025, 21:26:24

Боже, цей буктрейлер... Я обожнюю Тімоті Шаламе, музика просто бомбезна... Я ніби подивилась прекрасне кіно)))

Показати 5 відповідей
Ханна Трунова
26.04.2025, 21:37:45

Чарівна Мрія, Приємно) Книга вас чекатиме в гості)

avatar
Анна Стоун
26.04.2025, 21:34:38

Фантастичний трейлер) Стільки праці... І книга цікава. Як ви все встигаєте?

Ханна Трунова
26.04.2025, 21:37:05

Анна Стоун, Дякую ❤️ Відкрию секрет: не встигаю нічого) Але роблю вигляд, що все під контролем =)

avatar
Софія Анрі
26.04.2025, 21:23:05

А я тільки про вас думала, що давно не бачила в блогах.

Круто ❤️❤️❤️

Ханна Трунова
26.04.2025, 21:27:55

Anrimoto, Приємно, що думали...)☺️ З'являлася б частіше, якби було зручно з телефону ті дописи тут робити, а так в телезі пощу)

avatar
Олеся Глазунова
26.04.2025, 21:20:48

Радію, що змогла знайти можливість та написати блог.
Цікаво ❤️❤️❤️

Ханна Трунова
26.04.2025, 21:23:35

Олеся Глазунова, Дякую☺️ Теж радію, що вирвалася на Букнет)))

Інші блоги
Авторам новачкам. Ч-2
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Ейлінг | Знижка
Добрий день. Сьогодні я до вас зі шматочком скла та книгою “Ейлінг”. Цитата: — Ейлінг…? — він вимовив моє ім’я так тихо, що я ледь розчула. — Як ти тут опинилася...? — Це все ще мій
Книга, яку варто прочитати: Війна
Книги, що залишають рубець на серці: чому варто прочитати «Війну» Автор: Монашка Бувають історії, які ми читаємо заради сюжету. А бувають ті, що залишаються з нами надовго — змушують переосмислювати прочитане,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше