Челендж “якби я була героїнею своєї книги”

Привіт усім, хто читає!

  Ось і я беру участь у челенджі Іванни Желізної «Якби я була героїнею своєї книги». Суть — перевірити, чи вижили б автори у власних книгах :)

Розглянемо книгу "Запах".
  У ній є два головні герої. Враховуючи мою психіку, я ближча до Ітана, тоооож — почнемо!

1. Кого б я вибрала?
  Так, спеціально мною для Ітана був запечений у духовці Деррі, проте от для мене він за характером був би занадто важким. Довго ж потрібно пробиратися крізь той захист...
  Хоча все інше в ньому — о май. Їсти приготує, поприбирає, полікує, про безпеку подбає, помітить дрібниці, пофліртує, в ліжку — як треба. Це би підкупило. Буду чесна.

2. Кого б я відлупцювала?
  Самобічування ніхто не відміняв, ахаха.

3. Куди б я втекла?
  Підзаробила б і з’їхала в зйомну квартиру. Було б важко, але краще так, ніж жити за рахунок зграї й терпіти знущання. Пішли вони і їхні кляті упередження.
  А загалом, мене ж Деррі забере до себе, але до тієї події — як до неба рачки...
Тому я все ж з’їхала б раніше. А оскільки Лілу захотіла б жити зі мною, то й Деррі б поселився до нас.   Бездоганний план.
  Точно ж — на крайній випадок буду жити в лісі. Я ж перевертень. Не пропаду)

4. Чи вижила б я взагалі?
  Слава мені (Богу цієї книги), що Деррі витягував би мене з будь-якої дупи, тому вижила б.

5. Бонус: Чи звернув би Деррі на мене увагу?
  Так, усе ж ми подібні, хоч Ітан і більше гіперболізований у певних випадках...

Було цікаво відповідати та обдумувати усе. А що відповіли б ви?)

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія Шепель
27.04.2025, 08:18:43

Зацікавили. Поставила в чергу до прочитання.

Чай Дивака
27.04.2025, 21:47:45

Наталія Шепель, Мені дуже приємно, дякую! Буду рада зворотному зв’язку:) Обожнюю обговорювати цікаві чи кумедні моменти книги)))

avatar
Іванна Желізна
26.04.2025, 08:57:37

Це чудовий блог❤️ Знову бачу автора, який також пише слеш) (я пишу його під псевдонімами Zhelizna і Лакі Харт) Дякую за участь, додала Вас до блогу❤️

Чай Дивака
26.04.2025, 09:50:37

Іванна Желізна, Чудовий челендж) Дякую)))

avatar
Мрія Чарівна
25.04.2025, 23:21:10

Ви навіть блоги шикарно пишете.
Деррі в ліжку як треба? Скажу чесно, я чекаю, як ніхто. Розумію, що у вас ще той слоуберн, але вже 60 сторінок, можна потроху розганятися (я дозволяю)

Показати 2 відповіді
Мрія Чарівна
26.04.2025, 09:15:35

ЧайДивака, Це так і для читача відчувається. Чесно кажучи, для тексту це мінус, але вас рятує неповторний стиль написання, де читання приносить таке задоволення, що сюжет не грає такої значної ролі.

avatar
Мрія Чарівна
25.04.2025, 23:17:43

Аааа!!! Без коробки!
А тепер почитаю

Показати 2 відповіді
Мрія Чарівна
26.04.2025, 09:13:02

ЧайДивака, Та я вже зрозуміла, що там є нюанси, бо він не людина) Або не зовсім людина - невідомо, як це в вашому світі працює)

А я подумала, що Ітан зняв пакет... Цікава візуалізація. ❤️

Чай Дивака
25.04.2025, 22:36:53

Світлана Романюк, Він зніме, але до цього ще багато усього має статися)

avatar
Ксенія Стрілець
25.04.2025, 22:29:49

Слава мені (Богу цієї книги) ;-))) Слава автору, за цікавий блог)

Чай Дивака
25.04.2025, 22:36:20

Ксенія Стрілець, Дякую, хахаха)))

Інші блоги
Скоро фінал "Демона"? Так!❤️
Любі читачі! Сьогодні я запланувала вже всі розділи книги "ДЕМОН НА МОЮ ГОЛОВУ" і виходить, що фінал вже на наступному тижні! Тож не пропустіть завершення історії Селтера та Лії❤️❤️❤️ А хто ще не читає
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Як отримати спадок і не посивіти
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше