Якби я була героїнею своєї книги...

 

Прикольний челлендж від Іванна Желізна:)

Для себе оберу Каю (ну, очевидно ж) - головну героїню першої книги майбутньої дилогії, "За моїм щитом".  

1. Кого б я вибрала?

Головна героїня в моїй книзі поки не зробила остаточний вибір (за неї це давно зробив фатум, хіхі), але я обрала б...

Лерона:))

Такий вибір взагалі не стоїть перед Каєю: її серце давно обрало. Але що може бути краще (ні, не за оцих далеких генералів з тонкою і складною душевною конституцією) за простого хлопця-науковця - тихого, сімейного, в міру ексцентричного? І Піна-Коладу тобі змішає, і ліки від менструальних болей наколотить, і ворогів потруїти зможе.

2. Кого б я відлупцювала?

Калеба! Ух, я б його... В принципі, Кая і сама з цією задачею справляється з певною періодичністю.

3. Куди б я втекла?

Точно в гори. Там і королівської варти менше, корупція сильніше, села віддаленіші одне від одного. А. природа! Ви бачили цю природу?

От і я так кажу.

4. Чи вижила б я взагалі?

Хочу вірити, що так. Якщо вижила на справжній війні, навчилась стріляти, бігати та виконувати задачі - то і з наявністю магічного Щита та ще ряду ще-поки-не-відкритих сил - точно змогла б дати собі раду. Ну або приткнулась би десь в горах (див. вище), копала б город і зла не знала.

5. Бонус: Чи звернув би Калеб на мене увагу?

Хочеться вірити, що так: все ж, всі ми несвідомо використовуємо в образах позитивних персонажів, риси, притаманні нам - або такі, які ми хочемо щоб були притаманні. Тому, думаю, я маю певну схожість з Каєю в реальному житті.

 #Ягерой/героїняСвоєїКниги

І запрошую до прочитання!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія Шепель
27.04.2025, 08:24:45

Зацікавили. Поставила в чергу до прочитання.

avatar
Ксенія Стрілець
25.04.2025, 19:45:14

А я ще не знайома з Вашими героями, тому додала до бібліотеки)

avatar
Христина Вілем
25.04.2025, 18:04:13

Лерон мені дуууже подобається. З кожним розділом він ставав все цікавішим і складнішим.
З нетерпінням чекаю продовження ❤️

avatar
Іванна Желізна
25.04.2025, 18:01:20

Якщо на зображенні Лерон, то я б теж його обрала. Він красунчик) Цікавий блог, дякую за участь, я додала його до челенджу❤️

Інші блоги
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Як отримати спадок і не посивіти
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше