Челендж “якби я була героїнею своєї книги”

Привіт тим, хто натрапив на цей блог ❤️

Сьогодні я підгледіла у моєї подруги класний челендж і… не змогла пройти повз.

З оригінальним блогом про челендж ви можете ознайомитись тут.

Іванна Желізна легко й весело розповіла про героїню своєї книги Ворог мого батька, а розповім про свою.

І так, ми візьмемо героїню книги, яка наразі знаходиться в процесі написання: - Солію Опал із “Магічного ескорту”

AD_4nXcVpTJTZNPvxVOYwilrF0EwJBeNqGY9YRyXFSIWp_yDp7iNkSCPsV2p9na2KfqMqSjm-rQU9Ox1FxSYK4QfOvU0lRt56tRb38Yq56jOonTdQVX7sHeUlIEFSk3Y9KBD1BJcKvy-vQ?key=lIA1dg39UljWnaLRim8oTxLU

Кого б я обрала?

Ну, у мене б був великий вибір, враховуючи рід заняття Солії. Але ми ж пам’ятаємо, що вона мала справу з хлопчиками, які тримались матусиної спіднички, тому крім Вінсента Шторма та його брата вибір би не впав ні на кого більше. 

Ну, хіба що на Клементина, але йому я б не була до смаку ( Хто знає, той знає ⭐) Тому тільки Вінсент.

Кого б я відлупцювала?

О, ну, якщо я скажу кого я хочу відлупцювати, то проспойлерю вам головну інтригу та таємницю. Тому, лупцювала б я лише тих хлопців, які звертались до Солії для родинних вечорів, та які боялись зізнатись родині у власних вподобаннях та бажаннях.

Куди б я втекла?

Тікати, щоб пропустити усе найцікавіше? Ні. Я б як і Солія була б у перших рядах, але сумніваюсь, що змогла б так, як  і вона дивитись небезпеці в очі і залишатись при цьому спокійною. Я  б воліла бути простим глядачем!

✨ Чи вижила б я взагалі?

Спірне питання. Але, якщо біля мене, так само, як і біля Солії, крутився б Вінсент Шторм, то за нього б я трималась як реп’яшок)

✨ Чи звернув би на мене увагу Вінсент Шторм?

Ой, потішити своє его і сказати: "так, він би мене вибрав", я б могла, але… він би звернув на мене увагу, як на людину, яка постійно б тряслась від страху, ховаючись за його спиною. Так, я трошки боягузка =)

Отже, висновок невтішний, я - не Солія, у небезпеки не лізу, але за все переживаю. Мені нема чого лізти у їхній світ, а варто залишатись у своєму❤️

 Я дякую Іванці за прекрасну можливість ближче познайомити вас з головною героїнею моєї книги. А також за можливість роздрюхати трохи і авторів, і читачів.

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія Шепель
27.04.2025, 08:23:41

Зацікавили. Поставила в чергу до прочитання.

Калерія Буко
27.04.2025, 09:16:40

Наталія Шепель, Щиро дякую Вам ❤️

avatar
Ксенія Стрілець
25.04.2025, 19:38:22

А я б побоялась нею бути) Вона така розважлива та серйозна, я б точно не впоралась)

Калерія Буко
25.04.2025, 20:27:26

Ксенія Стрілець, Впоралась би) ти саме така)

avatar
Лада Астра
25.04.2025, 17:56:44

Я б теж не відмовилася побути Солією Опал)))

Показати 3 відповіді
Калерія Буко
25.04.2025, 18:10:53

Лада Астра, Я сподіваюся, що до кінця книги він тебе не розчарує)

avatar
Bogdana reider
25.04.2025, 17:36:14

Буду брати участь

Калерія Буко
25.04.2025, 18:02:30

Bogdana reider, О, чекатиму і Ваш блог)Взагалі це так цікаво)

avatar
Лара Роса
25.04.2025, 16:10:41

Солія - класна! І я обов'язково дочитаю цю історію, бо щось останнім часом в мене взагалі з читаннями складно: банально не вистачає на все часу(( Але я дуже хочу дізнатись, хто ж там маніяк?

Показати 2 відповіді
Лара Роса
25.04.2025, 16:33:34

Калерія Буко, Дякую!!! Приємно чути))

avatar
Іванна Желізна
25.04.2025, 16:12:20

Ооо, це супер) Я тебе уявляю у світі магії таку яскраву, енергічну та напосидючою. Дякую за участь, додала посилання у блог❤️

Показати 2 відповіді
Іванна Желізна
25.04.2025, 16:15:24

Калерія Буко, ну не знаю, я бачу інший образ)

Інші блоги
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Подарунок Для ЧитачІв!
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше