Ключ до Майбутнього. Том 2.


AD_4nXfH5msIWYgPBRRLkE1ugp1FapfDzdpjvvVl9gzJmj-xNFh3p-kBaB5WCU6egcQ2otUS4_rTMhgmBj_reYlVO6421cRx6xVnNDeG0n4KQhLwbVkInasleplwiEdZJkgaQrCVLJLScw?key=ZxFKhy-kCXoltF8dT9wrpMsF

Шановні друзі. Перший том "Ключ до майбутнього", впевнено набирає 1000 прочитинь. Отже, на вихідних, як і обіцяв, я розпочну викладати другий том.

 

А наразі обкладинка нової книги та фрагмент з першого епізоду. Приємного читання.

***

Я бачив, як Кхал, Фурі й Каттер сиділи в одному з відсіків, граючи в "Кванчос". Їхні голоси долинали до мене, ніби я стояв поруч. Це було настільки реально, що я майже відчув запах кави та тістечок, які стояли поруч з ними на столі.

Мій погляд перемістився до центральної системи корабля. Штучін був тут. Його енергетична структура світилася, ніби розум самого корабля вітально тягнувся до мене.

— Штучін, це я, Ден, — подумки промовив.

Відповідь прийшла миттєво.
— Капітан Ден? Це, як це можливо?… 

— Неважливо як, — перебив я. — Слухай мене. Ми з Лією дрейфуємо на рятувальній капсулі. Повітря й припаси майже закінчилися. Нам потрібна допомога.

— Координати? — голос Штучіна був точним, без емоцій, як завжди.

Я вже збирався дати йому інформацію, коли щось пішло не так. Енергія, яка наповнила мене, стала некерованою. Я відчував, як вона виривається з-під контролю, затоплюючи мою свідомість.

— Капітан? Ти тут? — голос Штучіна ставав усе віддаленим.

— Координати… зоряна система… — прошепотів я, але мої слова тонули в хаосі енергії. 

Я намагався втриматися, але потік відкинув мене назад. Світ розчинився, і я знову побачив зоряну систему, де ми дрейфували. Мої відчуття згасали, а потім настала темрява.

***

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олесь Король
21.04.2025, 14:04:16

Мої щирі вітання. Рада що не здаєтеся. Продовжуйте в тому ж дусі.

Андре Буко
21.04.2025, 21:30:39

Олесь Король, Щиро дякую. І вам також натхення..

Натхнення вам

Андре Буко
21.04.2025, 21:27:17

Катя Свiрчевська, Щиро дякую.

Вітаю. Продовжуйте у тому ж дусі!

Андре Буко
21.04.2025, 21:27:06

Валерій Калінов (Demolition), Дякую.

avatar
Немеш Іван
21.04.2025, 13:23:51

Вітаю. Це чудове досягнення для такого жанру

Андре Буко
21.04.2025, 13:46:07

Немеш Іван, Дякую.

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Скоро виходе надрукована книга
Привіт! Я — Софа Вель, авторка книг, і маю для вас особливу новину ✨ Вже з 25 червня я випускаю свою першу надруковану книгу — «Інструкція до Лії не додається» Тепер ви зможете не лише читати мою історію онлайн,
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше