Порадьте будь ласка!!!

В мене так вийшло, що я зупинилася на історії Метелик для Чорного , і далі писати не можу, точніше не можу продовжити. Ідеї є, і їх багато, а натомість перенести їх в чернетку нереально. Думки плутаються. Не знаю, які писати діалоги, про що вони говоритимуть і так далі..

Це капець. Що ви порадите?

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Харламова
19.04.2025, 11:37:10

Вітаю, люба колего.
Якщо ідеї є - тож це не вигорання, це мега добре. Ви просто сядьте та пишіть. Ідеї самі знайдуть правильний вихід. Не міркуйте, а просто віддайтеся письму. Ви в будь-який момент все можете змінити, а можливо взагалі нічого змінювати не доведеться. Коли є ідеї, просто сідайте та пишіть. А там,як буде. Мене герої ведуть самі. Я придумала одне, а написала зовсім інше. Хай книга веде, а не ви її. Діалоги та все інше відредагуйте потім, просто ловіть хвилю навіть зі сплутаних думок.
Натхнення вам!

Мелені Матхевен
19.04.2025, 13:23:50

Анна Харламова, Дякую, люба колего!❤️

avatar
Руслан Баркалов
19.04.2025, 11:49:30

Може просто варто закрити очі і відтворити в уяві, як воно має виглядати. Як би ви це хотіли бачити а тоді позапиувати десь на чорновику. Зрештою, іноді треба дати собі відпочити і щось свіже обов'язково прийде до голови.

avatar
Мельська Наталі
17.04.2025, 22:34:50

В такому випадку, мабуть краще трохи перепочити від написання. а вже потім зі свіжою головою розбити ідеї на логічну структуру, прописати план і поступово починати складати історію

avatar
Оксана Павелко
17.04.2025, 22:17:43

В мене теж купа ідей, та була в схожій ситуації, коли застрягла на двох книжках. Я відклала, довго не поверталася, а тоді повернулася. Як я зробила? Я спочатку обрала одну книгу, подумки запитала мою Аську, куди її вести, попросила показати мені чого ь вона хотіла, і кілька днів поспіль перед сном я почала уявно "проживати" її життя, і це мені допомогло, хоча з нею мені було важко, бо я підозрюю що взагалі зробила помилку, що почала писати про другорядного персонажа іншої історії. З другою книгою поступила так само, але вже її я розкрутила в голові по повній. А коли вже писала, то якщо я чогось не розумію, або не знаю як описати, я помічаю різними знаками і йду далі. Пишу як попало, бо в потоці часу розжовувати немає, втрачаю зв'язок, ну а потім вже корегую.

avatar
Іржі Вінк
17.04.2025, 21:09:20

На мою думку це індивідуально комусь навпаки потрібно не зупинятись, а комусь потрібен гарний відпочинок або просто переключитись на іншу діяльність на деякий час...

avatar
Олесь Король
17.04.2025, 20:13:40

Піти відпочити. Я наприклад їзджу до лісу.

Показати 2 відповіді
Іржі Вінк
17.04.2025, 21:06:55

Олесь Король, Також використовую цей вид відпочинкку) Взагалі дуже люблю ліс!

Ой, це абсолютно нормально — іноді думки просто зливаються в один суцільний клубок, і складно витягти з нього щось конкретне. Ви ж не машина — творчість живе по своїх законах.
Можливо, спробуйте просто виписати все, що роєм сидить у голові. Не в формі діалогу чи навіть сцени — аніби ви розповідате подрузі, що має відбутись далі. Хаотично, уривками, фразами персонажів, якими вони могли б кинутися один в одного. А вже потім з цього хаосу вибереться суть. Часто найкласніші сцени народжуються саме з такої «неформальної» чернетки.
І ще — дозвольте собі писати погано. Справді. Нехай буде сиро, без емоцій, навіть банально — потім відшліфуєте. Головне — рух.

Показати 4 відповіді
Немеш Іван
17.04.2025, 21:03:38

Світлана Романюк, Так. Бо якщо відпочивати, то відпочинок може дуже сильно затягнутися

avatar
Анжеліка Горан
17.04.2025, 20:17:38

Допоможе тільки відпочинок, інакше дуже легко вигоріти. По собі знаю, що якщо не йде, то краще відкласти, щоб потім повернутися до історії з новими силами)

Мелені Матхевен
17.04.2025, 20:23:22

Анжеліка Горан, Так і зроблю. До Великодня в мене вихідні від історії. Дякую!))

Інші блоги
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше