Додано
17.04.25 20:12:30
Порадьте будь ласка!!!
В мене так вийшло, що я зупинилася на історії Метелик для Чорного , і далі писати не можу, точніше не можу продовжити. Ідеї є, і їх багато, а натомість перенести їх в чернетку нереально. Думки плутаються. Не знаю, які писати діалоги, про що вони говоритимуть і так далі..
Це капець. Що ви порадите?
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, люба колего.
Якщо ідеї є - тож це не вигорання, це мега добре. Ви просто сядьте та пишіть. Ідеї самі знайдуть правильний вихід. Не міркуйте, а просто віддайтеся письму. Ви в будь-який момент все можете змінити, а можливо взагалі нічого змінювати не доведеться. Коли є ідеї, просто сідайте та пишіть. А там,як буде. Мене герої ведуть самі. Я придумала одне, а написала зовсім інше. Хай книга веде, а не ви її. Діалоги та все інше відредагуйте потім, просто ловіть хвилю навіть зі сплутаних думок.
Натхнення вам!
Анна Харламова, Дякую, люба колего!❤️
Може просто варто закрити очі і відтворити в уяві, як воно має виглядати. Як би ви це хотіли бачити а тоді позапиувати десь на чорновику. Зрештою, іноді треба дати собі відпочити і щось свіже обов'язково прийде до голови.
В такому випадку, мабуть краще трохи перепочити від написання. а вже потім зі свіжою головою розбити ідеї на логічну структуру, прописати план і поступово починати складати історію
В мене теж купа ідей, та була в схожій ситуації, коли застрягла на двох книжках. Я відклала, довго не поверталася, а тоді повернулася. Як я зробила? Я спочатку обрала одну книгу, подумки запитала мою Аську, куди її вести, попросила показати мені чого ь вона хотіла, і кілька днів поспіль перед сном я почала уявно "проживати" її життя, і це мені допомогло, хоча з нею мені було важко, бо я підозрюю що взагалі зробила помилку, що почала писати про другорядного персонажа іншої історії. З другою книгою поступила так само, але вже її я розкрутила в голові по повній. А коли вже писала, то якщо я чогось не розумію, або не знаю як описати, я помічаю різними знаками і йду далі. Пишу як попало, бо в потоці часу розжовувати немає, втрачаю зв'язок, ну а потім вже корегую.
На мою думку це індивідуально комусь навпаки потрібно не зупинятись, а комусь потрібен гарний відпочинок або просто переключитись на іншу діяльність на деякий час...
Піти відпочити. Я наприклад їзджу до лісу.
Олесь Король, Також використовую цей вид відпочинкку) Взагалі дуже люблю ліс!
Ой, це абсолютно нормально — іноді думки просто зливаються в один суцільний клубок, і складно витягти з нього щось конкретне. Ви ж не машина — творчість живе по своїх законах.
Можливо, спробуйте просто виписати все, що роєм сидить у голові. Не в формі діалогу чи навіть сцени — аніби ви розповідате подрузі, що має відбутись далі. Хаотично, уривками, фразами персонажів, якими вони могли б кинутися один в одного. А вже потім з цього хаосу вибереться суть. Часто найкласніші сцени народжуються саме з такої «неформальної» чернетки.
І ще — дозвольте собі писати погано. Справді. Нехай буде сиро, без емоцій, навіть банально — потім відшліфуєте. Головне — рух.
Світлана Романюк, Так. Бо якщо відпочивати, то відпочинок може дуже сильно затягнутися
Допоможе тільки відпочинок, інакше дуже легко вигоріти. По собі знаю, що якщо не йде, то краще відкласти, щоб потім повернутися до історії з новими силами)
Анжеліка Горан, Так і зроблю. До Великодня в мене вихідні від історії. Дякую!))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати