Додано
17.04.25 16:13:39
Нова книга!!!
Дорогі читачі!
Готова повідомити, що я почала публікувати нову книгу! Ця книга мені дуже подобається, і я щиро надіюся, що і вам також. Книга «Нічна розмова з духом» розповідає про дівчину, яка все своє життя бачить дивні сни, проживаючи чуже життя. Вони залишають після себе жахливе відчуття, тому коли їй виповнюється 18, вона подає документи в академію Магії, де планує шукати відповіді на свої запитання. Там вона знайде вірну подругу та чоловіка, що готовий буде звернути для неї гори. Також жінка пізнає свою власну силу, та з часом дізнається більше про сни та причину їхньої появи.
Розділи будуть виходити щотижня по середах, надіюся, вам сподобається!
Свята Азалія
55
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Дорогі читачі, важлива ваша думка: Спочатку Марійка зустрічалася із Адамом Потім із Андрієм Та поки Андрій в США, Адам хоче повернути її… Кого вона обере, як ви вважаєте, кого їй краще обрати? Підступного
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКоли я почала читати спочатку думаю все це воно. Але коли дочитала до академії магії захотілося вдаритися головою в стіну. Не ображайтеся. Я звісно ж підписалася на вас.
Світлана Романюк, Справа не в віці. Справа в тому, що це тема вже затерта. Якби там зараз не кричали що потрібно писати по новому і лише те що йде. Я притримуюся думки, що справжній автор повинен бути врізнаваємим. От береш книгу і вже бачиш , що це Кінг, а це Ваня Пупкін. А більшість візьміть не зрозуміло один і той самий автор чи інші. А ті книги ще й продаються і від того дуже сумно.
Вітаю вас з новинкою. Бажаю вам успіхів
Вітаю з новинкою. Успіхів у написанні
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати