Поезія

Вітаю, любі мої!

Цікаво, а як на Букнеті сприймається поезія?) Але декілька віршів написані, тож нехай висить тут збірочка. Поступово доповнюватиму новими віршами.

 

Він знову шепотів її імʼя,

Ховаючи тремтіння у долонях.

І гупало невпинно й невблаганно

Знов у скронях…

Ті крадені хвилини щастя, мов похмілля

Короткий погляд, доторки…

Суцільне божевілля…

І де б знайти хоч крапельку зусилля?

Не думати про неї,  не кохати.

І краще б взагалі було її не знати.

Але ж зустрів, пізнав і покохав,

Мов із крутої кручі ненароком впав.

Закарбувався навіки у серці її образ.

І запах, сміх, уривки випадкових фраз.

Поцілувати б ніжні руки ще хоч раз.

Проте не буде серцю спокою довіку,

Коли кохаєш потаємно чужу жінку.

****

Він був для неї їнь та ян…

Морозним холодом і світлом.

Її початком і кінцем…

Її повітрям…

В його дарованих обіймах

Її скувала темнота.

Але ж кохала, так кохала…

Хоч і любов не та, не та.

****

Десь там були її ясні світанки.

Колись лунав веселий і щасливий сміх.

Тепер лиш холодом стрічають ранки.

Пройшла любов, як березневий сніг.

Але зійде невпинне сонце знову.

І буде радість, і любов, і драйв.

Накине стомлена душа її обнову,

І щастя буде знову через край.

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мирослава Ре
14.04.2025, 08:48:18

Гарні вірші . Мені останній дуже сподобався

Мирослава Ре, Дуже дякую за підтримку, Мирославо:)

avatar
Лара Роса
12.04.2025, 13:29:41

Прекрасна лірика! Дуже чуттєва й до душі))

Лара Роса, ❤️❤️❤️

avatar
Марина Тітова
12.04.2025, 14:58:11

Така чуттєва поезія!)) Чарівно)))

Марина Тітова, ❤️❤️❤️

Як гарно! Катю, ти, виявляється, чудова поетеса! Мені дуже сподобалося! ❤️❤️❤️

Лариса Бондарчук, Безмежно вдячна за такі добрі слова:))

avatar
Олеся Глазунова
12.04.2025, 12:37:11

Дуже гарно і глибоко
Напиши Насті "Пташці", щоб озвучила. Впевнена, що гарно буде

Показати 6 відповідей
Олеся Глазунова
12.04.2025, 12:51:40

Катерина Федоровська, Усе зловила і тепер мені тепліше )))

avatar
Інна Турянська
12.04.2025, 12:39:15

Гарні вірші)) інколи хочеться такого чогось ліричного....

Інна Турянська, Так, інколи як потягне на ту лірику:)

Інші блоги
Оновлення вже на сторінці!!!
20 розділ "Небезпечних чоловіків для чужинки" вже на сайті: І знову поклик. У мене різко перехопило подих, а світло під шкірою спалахнуло сильніше. — Міра, — різко сказав Ейден. Пізно, магія вирвалась раніше,
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Моя співуча історія та флешмоб Мелодія кохання
Сьогодні в мене особливий день! Моя нова історія «Один ритм на двох» вже опублікована, і вона стартує в межах неймовірного книжкового флешмобу «Мелодія кохання», який створили прекрасні авторки Крісті Ко
Передплата за мінімальною ціною!)
Вітаю, любі читачки і читачі! Мій роман «До кінця днів» надійшов у передплату! Дякую всім, хто вже передплатив і залишився з нашими героями. А хто ще ні — запрошую це зробити, доки ціна передплати залишається
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше