Перший крок униз

Роман "Син маминої подруги" входить у фазу "нагнітання атмосфери". Обожнюю оці моменти, коли крок за кроком в сюжет накидається те, що потім до епілогу герої будуть розгрібати лопатою в дві зміни. Мені страшенно пощастило із співавторокою, адже Мар'яна теж це любить. Пишемо з нею, і вона постійно каже, що треба більше й більше нагнітати, так, щоб аж іскри летіли і дим займався від них. В цьому аспекті в нас повне співпадіння.

А ще в нас спільне те, що ми обидві не любимо вигадувати назви розділів (відкрила секрет). Тому я вигадала лайфхак: усі розділи із нагнітанням називатимуться "№ крок униз". Неоригінально, зате кілька днів не будемо голови сушити, як то розділ назвати.

Оптимізація якась виходить)))

А поки пропоную вашій увазі уривок нового роздіілу, який мав вийти ще вчора, але щось пішло не так. Отож, знайомтесь з новим персонажем:

 

"...Олег подякував і штовхнув важкі дубові двері. Кабінет Гринчука був великим і розкішно обставленим.. Господар цього кабінету сидів на  чорному шкіряному дивані і читав щось у смартфоні. Побачивши Олега, він привітно усміхнувся:

 — Радий вас бачити, молодий чоловіче! Заходьте, сідайте! Як справи у Кіри? Що саме вона хотіла, я залюбки допоможу!

 — Це досить неоднозначна справа, — Олег сів на крісло навпроти адвоката. — Кіра написала мені ось таку записку, — і він простягнув Дмитру папірець, написаний рукою подруги.

Гринчук читав записку, і його брови з кожним словом підіймалися все вище над стильними окулярами в золотій оправі. 

 — Я трохи знаю цю родину, — сказав він, складаючи записку і ховаючи в кишеню свого піджака. — Знаю цю бідну дівчину…

 — Її дійсно тримають взаперті, не дозволяють навіть вибратися за ворота того лісового будиночку, — гарячково сказав Олег. — Не знаю, що саме потрібно її тітці з чоловіком. Мабуть, вони бояться, що Кіра буде сама розпоряджатися родинним бізнесом. А їм нічого не дістанеться. 

 —Послухайте, юначе, здається, ви начиталися детективних романів, — Гринчук похитав головою. — Кому потрібні такі клопоти? Павленки і так будуть розпоряджатися бізнесом, незалежно від того, чи житиме Кіра в місті, чи за містом. Просто для її здоров’я краще перебувати в лісі, де спокій, тиша і свіже повітря…

 — Але вона повнолітня, чому не може отримати свій спадок? — поцікавився Олег. 

 — Все просто, її батько написав у своєму заповіті, що Кіра зможе керувати справами, коли досягне двадцять одного року. А їй лише вісімнадцять.. Тож ще три роки бізнесом мають заправляти  її опікуни…

 — Чому ж вони нікуди її не пускають і годують ліками, від яких їй погано?

 — Певно, без ліків їй було б ще гірше… — адвокат розвів руками. — Я не дуже розбираюся в медицині, але можу зустрітися з її лікарем і розпитати, що і як. Якщо лікар скаже, що Кіра може спокійно скрізь ходити і обходитися без медичних препаратів, я донесу цю інформацію до Павленків. Таке рішення вам підходить?.."

***

Читайте роман "Син маминої подруги", додавайте в бібліотеки, аби не пропустити оновлення, та підписуйтеся на авторок, адже попереду - багато цікавого.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іржі Вінк
09.04.2025, 14:46:16

В мене і з назвами книжок та розділів дуже тяжко... тому розділи в мене завжди "класично", просто пронумеровані...і нічого зайвого...)))

Показати 5 відповідей
Мерайя Д Рок
09.04.2025, 21:02:06

Іржі Вінк, Мені хоча би сюжет уявити...
Але так, робоча назва одна, коли кістяк сюжету є — вона точно зміниться)

avatar
Софія Анрі
09.04.2025, 13:12:12

Класна ідея ☺️

Показати 3 відповіді
Мерайя Д Рок
09.04.2025, 21:00:03

Anrimoto, Так, це був прямо гачок. Що? Яке наближення? Куди? Шопроісходе?!

avatar
Лана Рей
09.04.2025, 15:20:41

Я теж не вмію вигадувати назви для розділів. Моя печалька у тому, що я не можу писати довгі розділи.) Тому у мене все відбувається швидко.))

Мерайя Д Рок
09.04.2025, 20:58:32

Лана Рей, Здається, це, навпаки, плюс)))
А, взагалі, так цікаво... Те, що один автор вважає недоліком, інший — своєю сильною стороною)))

avatar
Мелені Матхевен
09.04.2025, 13:24:12

Я взагалі не вмію вигадувати розділи. Це не моє, а історія взагалі класна. Відразу зрозуміло, що ліками Кіру спеціально годують, аби вона була хворою... Інтригує...

Мерайя Д Рок
09.04.2025, 14:36:18

Мелені Матхевен, Якщо чесно, я теж не вмію розділи писати... короткими. Мені потрібен стоп-кран))) або нагадування, что 5-7К знаків - це нормально. коли писала "Випадкового свідка", то постійно обсмикувала себе, що 20К трошки забагато, треба вполовину менеше)))

Я б напевно не змогла писати в співавторстві з кимось, я дуже вперта. Ви молодець

Мерайя Д Рок
09.04.2025, 14:30:43

Світлана Романюк, Мені пощастило, ми з Мар'яною на одній хвилі. Слово за слово, вдея за ідеєю, і сюжет будується ніби сам по собі. Ми навіть назву вигадали з отаких розмов))) Вірніше, впіймали, бо вона сама вигадалась, нам лише записати треба було.
Співавторство - цікавий досвід. В мене в бекграунді є й невдалий приклад, коли ми так і не закінчили книгу. я дала собі ще один шанс, і, як бачите, він вдалий. Ну, принаймні, ми ще не пересварилися, вирішуючи долю персонажів)))

Інші блоги
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Фінал "Ляльковода"
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Перше знайомство
Привіт Я — автор, який пише історії про людей, у чиїх життях усе починається з простого моменту: погляду, випадкової зустрічі або звичайної розмови через паркан. Мені подобається створювати героїв, які спочатку
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Нова озвучка!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше