Додано
08.04.25 21:56:09
Прочитання та інше…
Помітив таку штуку, прочитання типу більше 500 наприклад, а інша вкладка це типу додавання до бібліотеки. І от виникло питання я так розумію що просування книги чи щось типу того це не лише прочитання, а й додавання до улюблених чи бібліотеки?
Напрієнко Андрій
103
відслідковують
Інші блоги
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалила лише раз. А так книги мені не заважають. І авторам приємно. Не думають чого це мене викинули. А читачі можуть і видаляти. Була б я читачем то і видалила. Хоча мені особисто це якось байдуже.
Олесь Король, Мені наприклад не заважали, це навіть було б прикольно… щось типу колекції котру ти прочитав :)
Насправді тут в цілому є речі, яких дуже не вистачає в аналітиці.
Умовно - ідеально якби можна було бачити середеній % прочитань розділу(Тобто чи бувають "відвали" посеред розділу, коли людині стало нудно/не цікаво), скільки людей повертається до книги(Умовно в перший день прочитала Н розділів, а потім повернулась після перерви. Щось типу retention rate по днях), utc час найбільшої активності читачів(В які години скільки люди найбільше читають). Цей список можна продовжувати, але навряд таке зʼявиться колись)
DalekWik, Оце круті пропозиції, реально круті.
Може якщо запропонувати такі варіанти то прислухаються?
Якщо ти дадаєш книгу в бібліотеку, і вона є в процесі написання, то тобі приходять сповіщення, про додані розділи - це як для читача. А для автора, то ми бачимо кількість людей, які зацікавились книгою.
Міріада Фаєр, Дякую Вам також ❤️❤️❤️
Я не видаляю книги, прочитанні переношу в архів. Проте мої книги, по закінченню багато видаляли. Я так і не побачила омріяні 200 бібліотек.
Напрієнко Андрій, Це нічого не вартує. Тож я не дуже засмутилась.
Трохи також не розумію цієї концепції але як є. Особисто я не видаляю з бібліотеки, вони мені там не заважають.
Іржі Вінк, Але концепція насправді виходить така собі…
Так. Але, на жаль, книги дуже часто видаляють з бібліотеки після прочитання(
Anrimoto, Ну тоді така собі концепція…
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати