"Обраниця долі" Асоль Солтан, що очікувати?

Мої дорогі читачі! Я рада презентувати вам свою книгу "Обраниця долі". Це перша книга, яку я хочу писати українською, щоб дізнатися свої можливості в саме написанні українською мовою. Ви можете зустріти помилки, але обіцяю їх виправити! 

 

В моїй книзі ви порините в досит романтичну історію дівчини Лізи, що потрапила з Землі в книгу, що читала перед цим, в тіло злої нареченої принців, але ще до подій, що відбуваються в книзі. Вона спочатку не розуміє, що з нею відбувається та прибуває в шоці, але поруч з нею завжди будуть чоловіки, котрі підтирають її та допоможуть. 

Тут ви знайдете багато привабливих чоловіків, досить еротичні сцени та велику загадку цього світу, а саме чому стало народжуватися мало дівчат. Также привідкриємо тайни самих Богів.

Ця книга буде початком великої серії книг про дівчат, яких обрали Богині. 

Дуже буду рада прочитати ваші думки про цю книгу!

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lyudmila Vasilenko
07.07.2025, 16:20:11

Вітаю. Почала читати книгу "Перлина у багнці"...Одразу ж Ви розмістили візуал, але він не відкривається...Мені завжди дуже цікаво, як виглядають персонажі очима автора...Скажіть, чи є можливість подивитись візуал іншим шляхом, не на букнеті? Чи підкажіть, як це зробити? Можливо, я сама щось неправильно роблю...

Показати 3 відповіді
Асоль Солтан
07.07.2025, 19:13:00

Lyudmila Vasilenko, Дякую))

Інші блоги
Не залишити своїх
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Що в першу чергу приваблює вас як читача?
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Землянка по знижці - кусь для всіх, хто вагається)
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
Продовження Бестселера - Рейвенкрофти! Спокуса...
Мої любі, ось той самий бестселер, який ви полюбили, має продовження. Рейвенкрофти повертаються — і цього разу в центрі історії найнебезпечніший із братів, лорд Лоренс. А його Спокуса… має бурштинові очі та ніж у чоботі)) (Уперше
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше