Додано
06.04.25 15:37:08
Що я зараз читаю
Мені сподобався цей челендж. Отже, до вашої уваги, мій рідліст:
- Ти - найгірше, що є в мені від Iunae Lumen. Дуже класний твір, що своїми вайбами повертає мене до часів універу. До речі, а я там теж бойовими мистецтвами займалася xD, тільки самбо.
- Три кохання Марі від Галини Левтер. Неймовірно глибокий і емоційний твір. Після кожної глави в мене з'являється таке відчуття, ніби я побувала в голові у головної героїні, романтичної й енергійної Марі.
- Спокуса темряви від Світлани Бонд. Твір наповнений таємничістю образу головного героя Івана, хорошого хлопця, котрий змушений робити погані вчинки. Щиро сподіваюся, що Поля, дівчина, котра у нього закохана, зможе витягнути його з суцільної темряви.
- Помилково заручені від Тіни Волф. Весела історія про аж надто серйозну дівчину Аліну та її безтурботного сусіда Михайла. Михайло ще той винахідник, тому спокійному життю Аліни точно кінець.
Сподіваюся, що нікого не забула ☺️
Софія Анрі
896
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х.
Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДещо зацікавило, буду читати.
Наталі, Дякую)
Вау! Щиро вдячна, що помітили мою книгу та присвятили їй свій час. В мене в бібліотеці дві ваші чекають на прочитання. Не можу читати декілька одразу.
Тіна Волф, Дякую, мені теж приємно)
Цікава підбірка)
Лада Короп, ♥️
Дякую за рекомендацію. Треба глянути.
Руслан Баркалов, ☺️
О дякую за рекомендацію. Читаючи зрозуміла, що прочитали б " Спокусу темряви" від Світлани Бонд
Світлана Романюк, ❤️❤️❤️
Ооо, так приємно бачити себе у списку! Безмежно вдячна за увагу до моєї творчості!)
Треба й собі такого списка опублікувати!)
Iunae Lumen, ☺️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати