Додано
05.04.25 17:00:54
Реклама
Всім привіт!
Дуже цікаво хто з авторів рекламує свої книги в соц мережах. Яких саме, та як це впливає на кількість читачів. Я особисто натрапляла в Тік-ток на сторінку Букнет. Там багато кльових відеороликів про книги.
Всім буду вдячна за відповідь)
Соломія Реус
82
відслідковують
Інші блоги
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць.
У
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДобрий день) Я нещодавно завела інстаграм та тредс, Тік ток, телеграм канал. Поки справи рухаються поступово, але початок вже положено і це не може не радувати)) якому цікаво можете завітати до мене в гості та подивитися) Я в інстаграм та тредс natali.melska (A Muse with a Booze), телеграм та тікток знайдете мене, як «Муза під шафе»)
А як щодо вас? Чи ведете ви свій тікток та чи поділитесь ніком? А може маєте ще соц мережі?)
Мельська Наталі, Знайшла вас в ТТ. Дуже гарно ви робите відео)
Інстаграм Ютюб Тік ток Тредс чи як воно правильно називається... трошки навіть в фб. Нічого поки не дає результату... ними теж треба займатись і займатись якісно та на це потрібен час... а коли ж писати... це щей треба взяти за увагу те що я книжуами не заробляю то ж потрібно ще й працювати...))
Міраж Ночі, Так) Доречі підписався на вас)
Я рекламую в Інстаграмі та в Тик-ток але якщо чесно такі відео з естетикою книги не сильно залітає хоча відео і цікаві( Не знаю де ще рекламувати свою першу книгу і так не впевнена чи вона буде цікава для багатьох ) Стільки сил та часу в неї вкладаєш а потім нікому не цікаво читати бо просто її не бачать !
Міраж Ночі, Так, це най обідніше)
В себе на фейсбуці. Є Тік ток і Ютюб. Але як такого результату то не має. Ну не промоутер я.
Соломія Реус, Ну от. Я про те ж. Тому й не знаю де ще шукати тих читачів. ))).
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати