Нас 30 + плани на майбутнє!

Вітаю, любі друзі! Я б хотів би вам подякувати за 30 підписників на букнеті! Звісно, це наче і невеличке число... але для мене тридцятка - це просто ВАУ!
А поки я писав цей блог, то підписників стало на два більше! Це не може не радувати, серйозно і дає дуже сильну мотивацію писати далі. Саме тому, я хотів би зробити своєрідний спойлер і поділитись своїми майбутніми проєктами на сайті). Не будемо гаяти часу, розпочнімо!
1. МІЛІТАРСТИ І: Ентропія Найманців (та інші частини)

Те, що ви бачите у мене в профілі - це ніщо інше, як лише маленькі доповнення до головної історії, яким є "Ентропія Найманців". Ті, хто читав [SPOILER ALERT] "Пацифіст чи нігіліст?" - помітив, що в кінці Ганна говорить про якогось Теодора. От Теодор - і є головним героєм усієї саги "МІЛІТАРИСТІВ". Тому готуйтесь до куди більшої історії найманців у безнадійній Українській народні технократичні республіці.
2. Окульто-Сапіенс
Перлина моєї творчості. Це "дєтіще" є справжнім експериментом - некропанк, кіберпанк, дарк-фентезі і релігійне фентезі... усе під одну обгортку, немов "Київська ніч". Історія розповідатиме про молодого британського бійця Ассирійської кампанії на ім'я Генріх-Джеймс Волтерс. Після участі у конфлікті він дізнається про те, що він представник іншої раси - "окульто-сапіенс" і, як би це клішовано не звучало, у нього починається екзистенційна криза і йому треба дізнатись, як жити, як нормальна людина? Що взагалі таке бути людиною? 
3. Люди не міняються, але війна їх змінює
Твір, який я написав у віці шістнадцяти років. Твір радше є приквелом до "Ентропії найманців", який розповідає про життя Теодора Малушкевича в умовах першої радянсько-української війни, яка тривала з 1989 по 1995 рр. В одну ніч він тікає з дому і приєднується до лав національного повстання проти комуністичної машини, але не знав він, як лише одне рішення кардинально змінить його життя з ніг до голови...
4. Технократ

Так, у нас багато приквелів) 
Це приквел усіх приквелів і він розповідає про те, як український політолог з Одеси та ветеран першої світової - Георг Захаєв переїжджає до Каліфорнії, США, щоб почати нове життя. Георг постійно досліджував ідею технократії і вважав, що правильне застосування - може перетворити життя мільярдів людей на утопію, як у "Місті Сонця" Томаса Кампанелли. По приїзду до Каліфорнії та після зустрічі з місцевими технократами, тут і починається його шлях до зміни суспільного ладу.
5. Проект "Метаморфоза"
Нічого особливого. Просте short-story, яке мало на меті переписати оригінальну "Метаморфозу" Франца Кафки під свій стиль)
6. 50 відтінків фіолетового
Коротенький ромком, який розповідатиме про стосунки Деодатуса та Віолетти з "МІЛІТАРИСТІВ". Інколи теж хочеться від битв відпочити! Надихався фільмом "500 днів літа". 

7. Промені минулого

Спочатку, цей твір був проєктом для англійської мови, але я побачив у ньому потенціал - і вирішив, що буде варто написати цілу історію. Історія розгортається у далекому майбутньому в 2243 році, коли людство заселило різноманітні системи, а події розповідають про Рея Паркера - типового працівника міжгалактичної корпорації "Lo'ken Enterprises", який... не будемо спойлерити і скажемо, що напакостив в минулому через що дуже шкодує. Допоки в один день він не стає учасником проєкту "Хронос" по дослідженню міжчасової аномалії біля чорної діри і, бачачи в цьому можливість повернутись в минуле, бере участь.
8. Невзаємність
Коротеньке оповідання, що містить автобіографічні моменти про невдале кохання. А що ви тут очікували?...

На цьому, власне і все. Я Вам ще раз вдячний за підписки і активність! Готовий вислухати ваші думки з приводу цього і дізнатись, яка ідея вам подобається більше всього. Миру вам!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Поліна Ташань
03.04.2025, 21:23:34

По-перше, у вас дуже великі плани! А по-друге, бажаю натхнення, наснаги, та, що не менш важливо, часу, щоб це все написати, бо звучить дуже цікаво

avatar
Лана Рей
03.04.2025, 21:10:36

Успіхів та безмежного натхнення.

avatar
Олесь Король
03.04.2025, 20:48:25

У вас грандіозні плани. Вітаю. Часу, натхнення і терпіння.

Феодот
03.04.2025, 20:52:08

Олесь Король, Дякую! ☺️

avatar
Астрід Слей
03.04.2025, 20:43:30

У вас грандіозні плани! Бажаю натхнення та побільше вільного часу для їх реалізації! Успіхів!Найбільше зацікавила "50 відтінків фіолетового", бо я більше по цій тематиці:)

Феодот
03.04.2025, 20:47:20

Астрід Слей, Велике спасибі! Вам тоді точно сподобається таке :)

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Новинка "Попіл душі". Повний текст
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
Вийшла нова частина книги "Стороння особа"
Вийшла нова частина книги "Стороння особа" Про Гедеона написано тут До Наталі приходить його нова дружина Гуля і пропонує квартиру. Наталя підозрює пастку. Як думаєте, для кого готується пастка? Для Гедеона? Для
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше