Які сенсорні органи ви любите вмикати читачеві?

Ах, я обожнюю дражнити смакові сосочки своїх читачів.

У кожної людини, в нормі, працює п’ять органів чуття. І це просто магія, коли текст зачіпає кожен із них. Останнім часом мої улюбленці — слух і смак.

І зі смаком пов’язана одна кумедна історія: я — алергік на рибу й морепродукти. З усього океану можу їсти хіба що окремі види водоростей. А тваринних мешканців моря не переношу навіть на дух. Але що найцікавіше — саме їх я найчастіше описую так смачно, що навіть самій хочеться спробувати.

Ось один із моїх улюблених описів:
"Різдвяна подача була особливо розкішною: сашимі з червоної тилапії, оздоблене кількома фаршированими креветками, м’ясом двох сніжних крабів і точками чорної ікри, що так яскраво контрастували з білосніжною тарілкою."

А ось із свіжого:
"На рожевій скатертині стояв керамічний посуд із затертого сторіччя. Зірковий шеф Мішлен приготував найсвіжіші сашимі, солодку печену картоплю, щедро присипану сіллю Ното, й філе вугра анго в солодкій глазурі."

Ах, тут просто неможливо не роздражнитися! ?✨

 

 

AD_4nXeFdhOfU8ea4I3ksG1HqHp_2BE1KNF51GrFzjFq3DYyEdNyGZ128OjIFyPqSPPf5z2l02ed96DlCpki5_Knguy3ufscabzYRxkfHGuGBa5Pm8VCZgWRgb0IMO6RwA4JYGBTxq7M?key=eoKmetLlsbJnvsFdfQ_GLOsm

 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мрія Чарівна
02.04.2025, 18:13:34

Так, я від ваших описів реально їсти захотіла!
Я намагаюсь не забувати, що, крім, очей, люди мають ще й інші органи чуття, але, в основному, згадую про це в постільних сценах...

Ольха Елдер
02.04.2025, 21:01:09

Чарівна Мрія, Стріла потрапила у десяточку)
Головне, що згадуєте. Да і там це сумісно..)
Дякую за коментар

avatar
Джуні Салем
02.04.2025, 18:07:37

Запахи, смаки і дотики. Так я сама краще можу передати почуття

Ольха Елдер
02.04.2025, 20:59:38

Джуні Салем, Здорово, важливо відчувати через себе, тоді більше шансів передати це читачу. Дякую за коментар)

Інші блоги
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Передплата на "Іграшку Тирана", та купа пригод!❤️
Всім привітик!✋ На книгу ІГРАШКА ТИРАНА відкрито передплату, і....я вважаю що вам варто якомога скоріше придбати цю книгу, поки вона коштує так дешево.❗Адже це буде величезна (планується БІЛЬШЕ НІЖ СТАНДАРТНІ 150 СТОРІНОК)
Коли реальність — це лише знімальний майданчик.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше