Роздуми в текст

Часом сама собі ставлю питання: навіщо?

Чи дійсно я настільки цікава людям, що вони читатимуть не лише історії, що я пишу, а й якісь особисті речі? Адже стільки контент-мейкерів, стільки цікавих персон. І тут поряд з ними - я. Що я можу сказати, крім власної творчості?

При тому, що я обожнюю спостерігати за життям тих, чиєю творчістю захоплююсь. Радію, коли в них трапляється щось класне, про що вони пишуть у своїх соцмережах, Сумую, коли вони діляться якимись проблемами. Підтримую їх.

Це дивно. Я роблю те, що, можливо, хотіли б робити і відносно мене. Але не вірю в можливість того, що можу бути комусь цікава сама по собі. Це лікується, любий лікарю, чи я вже безнадійна?

При чому, знаєте, ось був в мене новий досвід. Буквально днів десять тому їздила на творчу зустріч... Ага, і не розповіла, бо кому ж то може бути цікаво... Так от! Їздила на творчу зустріч. В якості справжньої письменниці. Сама пишу - самій смішно трішки. Але з пісні слів не викинути, тому так і є. І, як справжня письменниця, я читала уривок своєї казки із збірки, яка ще не вийшла, бо видавнича справа ой яка повільна, особливо, коли платить видавництво. І це був дивний досвід зустрічі в реалі, і в мене був шок в кубі, коли виявилося, що багато людей знають мене, мою творчість. Тобто прямо БАГАТО людей.

Це як? Це... Це мене знають? Так виходить? Тобто, я таки комусь цікава?

Просто шок в кубі, шок - в шокові, який в кубі.

І, виявляється, я таки цікава саме як персона... Мої соцмережі з купою підписників, але я там майже нічого не публікую... а от трапився блог на тему соцмереж, і якось спогад розблокувався, чи що...

Отож, думаю, варто перестати соромитися і якось взаємодіяти з читачами. А то я навіть соромлюся попросити підписатися на мою сторінку, аби не пропустити новинки і оновлення "старинок". І от що з цим робити 
не знаю.

А робити щось треба, бо от колеги кажуть, що без танців із бубнами сучасному письменнику неможливо обійтися.

Так що ви там підписуйтеся, чи що))) А то я тут сюрпризи готую деякі, а ви й не дізнаєтесь...

Всім дякую.

Усім - цьом!

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Нік нейм
01.04.2025, 17:59:32

Поки я не почала писати, я була звичайним читачем, просто додавала до бібліотеки книгу, яка спободобалася, ніколи не підписувалася на авторів, але знала їх по книгах.
А можливо, ви публікуєтеся на інших платформах і там у вас є фанати.
Але так чи інакше- це чудово, що вас знають за межами інтернету...

Мерайя Д Рок
01.04.2025, 22:15:25

Нікнейм, Так, є інші платформи, де публікуюся, є й збірки, де написане моє ім'я)))
Але я все ще ЖАХЛИВО невпевнено називаю себе письменницею((((

avatar
Немеш Іван
01.04.2025, 16:13:47

Колись я також думав "Кому потрібні мої книги, історії. Коли ти лізеш з цим". А тепер бачу що потрібні. А саме тому читачу який постійно читає всі мої твори

Показати 6 відповідей
Немеш Іван
01.04.2025, 17:50:41

Олесь Король, Для когось це дивно. Але не всі люди від зачатек впевнені в собі. Таких людей потрібно підтримати

avatar
Олесь Король
01.04.2025, 16:45:43

Я також задаюся цим питанням. Але розумію, що мої історії таки потрібні. Є люди які їх читають і які чекають нових , і я починаю розуміти, що не можу їх підвести. Ваша історія - лише ваша. Її за вас ніхто не розкаже. Тому пишіть якщо вам приносить це задоволення.

Показати 2 відповіді
Олесь Король
01.04.2025, 17:36:04

Мерайя Д Рок, Ви не праві. От якби я почала розповідати про себе деякі речі то оті любовні романи потьмяніли б на тлі моїх історій). Шкода, що я не пишу любовних історій.

Інші блоги
Фінал "Ляльковода"
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Перше знайомство
Привіт Я — автор, який пише історії про людей, у чиїх життях усе починається з простого моменту: погляду, випадкової зустрічі або звичайної розмови через паркан. Мені подобається створювати героїв, які спочатку
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Нова озвучка!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Ех, ревнощі...
Вранці, щойно побачивши Григорія в їдальні, найперше запитую про Шерхана: — Як там наш пес? — автоматично запитую, не замислюючись, як це звучить. «Наш»… Якщо Назаренко і здивувався, що я вже наполовину
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше