Додано
29.03.25 21:55:07
Новий розділ з «перчинкою»
Сьогодні у нашій книзі зʼявився новий, "гарячий" розділ під назвою "Будеш моєю". Я довго вагалася, чи публікувати взагалі настільки відверті сцени, але внутрішнє чуття підказало мені, що треба. Без них книга не така жива, чи що.
Так от, хотіла поцікавитися у небайдужих: як ви взагалі ставитеся до подібних сцен, і яку їх кількість ви вважаєте прийнятною у книзі?
Тим часом щиро запрошую оцінити і цей розділ, і усі попередні, та і загалом усю книгу. Щиро прошу лишати свої оцінки і коментарі, думка читачів для мене задзвичайно важлива! ❤️
Юне Люмен
1284
відслідковують
Інші блоги
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Фатальний розділ від Попелюшки уже у ваших книжечках: Думка "можливо не варто було сьогодні?" виникає занадто пізно. Різкий писк однієї офіціантки з будинку привертає увагу кожного, а
Але тут я почула десь далеко гуркіт і згодом до нас долинула вібрація. Аж я відчула, як ліжко трухнуло, а на Яро щось звалилося. – Сцуко! Що це бляха, таке? – обурився мисливець, потираючи лоба і тримаючи книгу. –
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Раніше я майже не згадувала історію героїні, якій я завдячую своїм псевдонімом. Героїні, за життям якої спостерігала майже одинадцять років( десь від чотирьох і аж до шістнадцяти, коли я стала авторкою і втратила цю здатність) Увесь
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМені подобаються сцени 18+, але важливо, щоб вони не були вирвані з контексту. Хочу, щоб між героями поступово вибудовувалася хімія – від перших напружених поглядів і дотиків до моменту, коли пристрасть досягає свого піку. Важливий розвиток їхніх емоцій, напруги та бажання, щоб кожен крок був відчутний і логічно випливав із їхніх почуттів та переживань.
Тож щоб залишати свої коментарі, мені потрібно прочитати вашу книгу з самого початку, так сказати нічого не можу.
Світлана Романюк, Вдячна за вашу думку, дійсно важливо почути точку зору коллеги по цеху, так би мовити :)
Сподіваюся, вона зможе зацікавити і буде варта того, щоб її прочитати ❤️
♥️♥️♥️
Marisha Gerasimenko, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати