Додано
25.03.25 09:22:53
Які труднощі довелося подолати при написані?
Найскладніше – це сумніви. Чи добре я пишу? Чи буде це цікаво іншим? Чи взагалі варто продовжувати?
Спочатку мені не вистачало словникового запасу, я губилася в думках і не знала, як правильно висловити те, що бачу у своїй уяві. Бували моменти, коли я перечитувала написане і хотіла все видалити. Але з часом зрозуміла: головне – не ідеальність, а постійний розвиток.
Я почала більше читати, аналізувати тексти інших авторів і вчитися не боятися першого чорнового варіанту. Так, шлях не завжди легкий, але найголовніше – не зупинятися.
Ева Вітер
53
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої чудові. Спішу похвалитись, що сьогодні мая історія про Лідію, яка стала Розі, доєднується до надзвичайно цікавого флешмобу "Мелодія кохання" від чудових Тетяна Степанкевич та Крісті Ко. Для
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСумніви є в усіх авторів. І тут питання: хто кого здолає? Можна сумніватися але писати, і вдосконалюватися (те, про що ви написали), а можна просто розмірковувати над цим і не робити ніяких кроків.
Ви все правильно написали. Головне, не зациклюватися на доведенні творів до досконалості. Її немає! Пишіть так, щоб ви самі з захопленням перечитували свої тексти. Успіху вам у творчості)
Надія Філіпська, Дякую,взаємно)
Як я починала писати: першу написану чернетку я як годиться за порадами С.Кінга відправила маринувати ся в шухляду на місяць, потім перечитала. Дійсно, рукописи краще читати не раніше ніж через місяць(особисто моя думка для власного досвіду). І тоді добре видно де що зайве а що проситься на доопрацювання. Скільки свій твір не перечитуй, він ніколи не буде ідеальним, завжди здається що у інших авторів краще, тож можна так затрати текст до дірок. Я одну свою так перелопатила кілька разів поки не плюнула і не залишила її в спокої. І я ніколи не задаюся питаннями чи добре воно написане чи ні, бо я знаю що мені ще розвиватися і розвиватися. Я наприклад не знаю і не вмію писати отими зарозумілими словами. Так, інколи жаба давить що більшість пишуть шедеврально, а я пишу звичайною простою мовою, як вмію, і мене читають, і це для мене головне.
Дуже правильні слова.
Написане та сам процес написання має подобатись, в першу чергу, саме вам !!!
Бажаю успіху!
Олеся Глазунова, Дякую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати