Які труднощі довелося подолати при написані?

Найскладніше – це сумніви. Чи добре я пишу? Чи буде це цікаво іншим? Чи взагалі варто продовжувати?

Спочатку мені не вистачало словникового запасу, я губилася в думках і не знала, як правильно висловити те, що бачу у своїй уяві. Бували моменти, коли я перечитувала написане і хотіла все видалити. Але з часом зрозуміла: головне – не ідеальність, а постійний розвиток.

Я почала більше читати, аналізувати тексти інших авторів і вчитися не боятися першого чорнового варіанту. Так, шлях не завжди легкий, але найголовніше – не зупинятися.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Надія Філіпська
25.03.2025, 16:45:02

Сумніви є в усіх авторів. І тут питання: хто кого здолає? Можна сумніватися але писати, і вдосконалюватися (те, про що ви написали), а можна просто розмірковувати над цим і не робити ніяких кроків.
Ви все правильно написали. Головне, не зациклюватися на доведенні творів до досконалості. Її немає! Пишіть так, щоб ви самі з захопленням перечитували свої тексти. Успіху вам у творчості)

Ева Вітер
25.03.2025, 20:27:48

Надія Філіпська, Дякую,взаємно)

avatar
Оксана Павелко
25.03.2025, 12:14:58

Як я починала писати: першу написану чернетку я як годиться за порадами С.Кінга відправила маринувати ся в шухляду на місяць, потім перечитала. Дійсно, рукописи краще читати не раніше ніж через місяць(особисто моя думка для власного досвіду). І тоді добре видно де що зайве а що проситься на доопрацювання. Скільки свій твір не перечитуй, він ніколи не буде ідеальним, завжди здається що у інших авторів краще, тож можна так затрати текст до дірок. Я одну свою так перелопатила кілька разів поки не плюнула і не залишила її в спокої. І я ніколи не задаюся питаннями чи добре воно написане чи ні, бо я знаю що мені ще розвиватися і розвиватися. Я наприклад не знаю і не вмію писати отими зарозумілими словами. Так, інколи жаба давить що більшість пишуть шедеврально, а я пишу звичайною простою мовою, як вмію, і мене читають, і це для мене головне.

avatar
Олеся Глазунова
25.03.2025, 09:29:22

Дуже правильні слова.
Написане та сам процес написання має подобатись, в першу чергу, саме вам !!!
Бажаю успіху!

Ева Вітер
25.03.2025, 10:51:50

Олеся Глазунова, Дякую)))

Інші блоги
Мелодія кохання
Вітаю, мої чудові. Спішу похвалитись, що сьогодні мая історія про Лідію, яка стала Розі, доєднується до надзвичайно цікавого флешмобу "Мелодія кохання" від чудових Тетяна Степанкевич та Крісті Ко. Для
Одиниця під розділом. Чому ви її ставите?
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Що полюбляють їсти дракони?
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Морок в усіх на очах
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше