Натхнення…

Привіт. Цікаво дізнатись про кожного, хто буде читати цей допис де ви черпаєте натхнення? 
одразу ж відповім за себе: моє натхнення найбільше приходить в ясний сонячний день, також це проведений час із рідними, прогулянка на природі, гарна музика чи фільм. 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Белла Ісфрелла
23.03.2025, 21:49:39

Завжди стараюсь висипатись і слідкувати за самопочуттям. Ще звичайно усамітненість мусить бути. А потім вже приємний музичний фон та аромалампа. Тоді надихатись набагато легше))

Соломія Реус
23.03.2025, 22:00:53

Bella Isfrella, Так, згідна з вами сон - це одне з найкращих, що дає натхнення)

avatar
Оксана Павелко
23.03.2025, 15:20:18

Моє натхнення накочує коли мені нудно. Я свідомо відмовилася від перегляду фільмів та ТВ взагалі, тоді в мене такі блокбастери в голові крутяться, що кінематографи нервово курять в сторінці:)). Я тільки можу почитати для відпочинку, або для збереження й збагачення словарного запасу))

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
23.03.2025, 20:31:02

Соломія Реус, Ага :-))

avatar
Немеш Іван
23.03.2025, 14:20:36

До мене натхнення приходить коли я сам.
Коли можу усамітнитися. Відлучитися від усього світу та поринути у свою уяву та фантазії

Показати 4 відповіді
Немеш Іван
23.03.2025, 19:13:39

Соломія Реус, Я також записую, щоб не забути.

avatar
Олесь Король
23.03.2025, 15:10:37

Чесно не знаю. Це може бути, що завгодно, музика, картинка, почута фраза, або прочитана книга. Я вже пообіцяла собі не писати більш та вчора мені вже прийшла в голову ідея нової книги.

Показати 23 відповіді
Олесь Король
23.03.2025, 19:09:02

Соломія Реус, Дякую.

Музика

Показати 2 відповіді

Соломія Реус, Натхнення черпаю з музики маю на увазі :)

avatar
Ілля Вінницький
23.03.2025, 17:12:30

Я пишу рано в ранці, або пізно уночі. Головне щоб ніхто не відволікав, і потрібно бути відпочившим. А ідеї беру звідусіль, книги, аніме, зустрічі з людьми

Соломія Реус
23.03.2025, 18:58:56

Ілля Вінницький, Мені теж подобається писати в суцільній тиші)

avatar
Марі-Анна Харт
23.03.2025, 17:26:23

Запах лілій, ароматичні свічки та смачна кава — ось що мене надихає і створює особливий настрій! ✨

Соломія Реус
23.03.2025, 18:58:20

Марі-Анна Харт, Як цікаво та незвично)

Інші блоги
Стосовно Маші, Лізи та братів ❤️
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Talis est Obsessio: підтримка демона?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
У першій сотні! ✨
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Деякі речі не варто будити... але доведеться.
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць. У
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше