Додано
23.03.25 14:12:41
Натхнення…
Привіт. Цікаво дізнатись про кожного, хто буде читати цей допис де ви черпаєте натхнення?
одразу ж відповім за себе: моє натхнення найбільше приходить в ясний сонячний день, також це проведений час із рідними, прогулянка на природі, гарна музика чи фільм.
Соломія Реус
82
відслідковують
Інші блоги
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць.
У
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗавжди стараюсь висипатись і слідкувати за самопочуттям. Ще звичайно усамітненість мусить бути. А потім вже приємний музичний фон та аромалампа. Тоді надихатись набагато легше))
Bella Isfrella, Так, згідна з вами сон - це одне з найкращих, що дає натхнення)
Моє натхнення накочує коли мені нудно. Я свідомо відмовилася від перегляду фільмів та ТВ взагалі, тоді в мене такі блокбастери в голові крутяться, що кінематографи нервово курять в сторінці:)). Я тільки можу почитати для відпочинку, або для збереження й збагачення словарного запасу))
Соломія Реус, Ага :-))
До мене натхнення приходить коли я сам.
Коли можу усамітнитися. Відлучитися від усього світу та поринути у свою уяву та фантазії
Соломія Реус, Я також записую, щоб не забути.
Чесно не знаю. Це може бути, що завгодно, музика, картинка, почута фраза, або прочитана книга. Я вже пообіцяла собі не писати більш та вчора мені вже прийшла в голову ідея нової книги.
Соломія Реус, Дякую.
Музика
Соломія Реус, Натхнення черпаю з музики маю на увазі :)
Я пишу рано в ранці, або пізно уночі. Головне щоб ніхто не відволікав, і потрібно бути відпочившим. А ідеї беру звідусіль, книги, аніме, зустрічі з людьми
Ілля Вінницький, Мені теж подобається писати в суцільній тиші)
Запах лілій, ароматичні свічки та смачна кава — ось що мене надихає і створює особливий настрій! ✨
Марі-Анна Харт, Як цікаво та незвично)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати