Додано
22.03.25 15:23:37
Творче вигорання
Останнім часом я відчуваю творче вигорання — берусь щось писати, але нічого не чіпляє, усе здається не тим. Мене це дратує, бо я звикла, що слова самі складаються в історії, а ідеї народжуються легко. А зараз ніби порожнеча. Я можу сидіти годинами, намагатися писати, але жоден рядок не здається достатньо хорошим. Видаляю, починаю знову – і так по колу. Я можу так сидіти місяцями, поки нарешті не з’явиться ідея. Вони переважно приходять до мене у снах — я прокидаюся з чітким образом, фразою або сценою, яка змушує мене негайно взятися за роботу. Але поки цього не сталося, я ніби застрягла в очікуванні, коли натхнення знову знайде мене.
Ева Вітер
53
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої чудові. Спішу похвалитись, що сьогодні мая історія про Лідію, яка стала Розі, доєднується до надзвичайно цікавого флешмобу "Мелодія кохання" від чудових Тетяна Степанкевич та Крісті Ко. Для
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе змушуйте себе. Читачі відчують це. Краще переключіться на щось інше. Надихніться природою, музикою або просто відпочинком.
В такі періоди краще переключитися на щось інше. Монтувати відео для ТікТок слухати музику і тоді натхнення прийде. А ви вже давно пишите?
Світлана Романюк, Де ви берете натхнення,як вам приходять ідеї книги?
В такі періоди краще відпочити і не примушувати себе писати. В мене бувало таке, що і кілька років не писала. Але то було ще до Букнету.
Анна Потій, Дякую за пораду
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати