Додано
18.03.25 18:14:10
Як народжуються ідеї? ?✨
Всім привіт! ?
Сьогодні задумався: звідки беруться найкращі ідеї для історій? Часом вони з’являються несподівано – під час прогулянки, у снах або навіть під час миття посуду. А іноді навпаки – сидиш, дивишся в екран, і в голові порожнеча… ?
Для мене найбільше натхнення приходить від музики ?, цікавих книг ? та просто випадкових розмов. Буває, почуєш якусь фразу – і ось вона, ідея для нового сюжету!
А як у вас? Що надихає вас найбільше? Чи є у вас якісь улюблені способи «ловити» ідеї? Давайте обговоримо! ??
Yevhenii Nahornyi
44
відслідковують
Інші блоги
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Твір Ларії Ковальської «Волошковий букет» https://booknet.ua/book/voloshkovii-buket-b439853 — миле оповідання–спогад про перше кохання і перші розчарування. І хоча волошки на підвіконні кожного ранку в нас час — це щось казкове,
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСама ідея ніби дійсно дотик до підсвідомості. От я думаю " А, що буде якщо...?"
Якщо хтось потрапить в інший світ, чи можливо отримає спадок. А може просто вийде прогулятися по вулиці. Кого він там зустріне? Які несподіванки можуть очікувати там, в парковій алеї чи в звичайній кав'ярні?
Ідеї беруться не просто з уяви, свідомості чи банально мозкової матерії. Вони йдуть з Безмежності, Всесвіту. Фактично сам Всесвіт у ширшому розумінні цього слова повний ідей, а ті моменти, коли нам у голову приходить якась крута ідея, можна назвати дотиком до Безмежності. Коли більш потужні сили просто дають нам картинку побачити щось, аби ми згодом повернулися, потягнули за ниточку й по троху збирали пазл майбутньої історії...
У снах це цікаво. В мене було щось подібне, але не у снах, а на грані сну. Це скоріш змінений стан свідомості. Так от мені не одна ідея приходила у вигляді трейлерів. Але я їх ще не втілила на "папері" :))
Надія Філіпська, Отже в "хроніках Акаші" невичерпна кількість історій:))
Привіт)
Найкращі ідеї уже живуть всередині нашої підсвідомості. Потрібен просто КЛАЦ! фактор, що допоможе витягнути потрібні думки.
Буває, що ми запам'ятовуємо певну емоцію. Та навіть запах. Атмосферу. Настрій. А потім вже цей образ починає повільно отримувати деталі. Деталей стає більше, і далі народжуються вже конкретні речі. Цілісні, які можна перенести в текст.
У мене основні джерела натхнення — рутинна робота, прогулянки та музика, але, що цікаво, писати з музикою взагалі не можу. Ще одна з найкращих речей для продумування історії — це довгі поїздки, а особливо ввечері. Чомусь у мене так працює, що, просто слідкуючи за миготливими ліхтарями з віконця потяга, можу вигадати цілий сюжет для психологічної драми з елементами фентезі, обдумати персонажів і накинути їхні арки. Був би тільки час це все записувати)
Як правило, це дійсно якась фраза або момент в іншому творі - кіно, книзі, махві... Іноді мені подобається чийсь герой і я хочу помістити його в інші обставини... А там це вже мій герой і мої обставини))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати