Новинка "Королева відкр..." і знайомство з книгою!

Дуже дивні, небезпечні, інколи веселі, інколи нервові, але від того не менш цікаві пригоди починаються... Трохи роздумів, багато магії, спілкування і не тільки, пошуки себе, коли тобі за тридцять, дорослі проблеми і дорослі почуття. А ще смертельна небезпека, яку ніхто не відміняв!

"Королева відкриває очі"

Кому? На що саме? То вже питання до самої Королеви, якщо звісно герої переживуть ту зустріч)

Тут панує магія. Не казкова, а наукова, дослідницька, загальновживана, реалістична, така, що є частиною звичайного життя. Є храмовники і некроманти, маги вогню і артефактори, але без посвяти ти навряд чи досягнешь успіху.

Тут існують прокляття. Від тих, що захистять книги від злодіїв, до посмертних проклять. Чи навіть тих, що міняють долі цілих країн.

Тут можна продовжити життя і після смерті, наприклад, некроманти про це дуже добре знають. Але є умови. Інколи цих умов забагато, і краще прожити звичайне життя і зустріти смерть, як усі.

Минуле тут сповнене трагічних і жахливих подій, але хто сказав, що теперешнє менш насичене ними. Можливо, так здається, бо свідки мовчать?

Але незважаючи на все - магію, таємниці чи власні проблеми, люди тут - все ще звичайні люди. Вони намагаються спланувати своє життя, налагоджувати стосунки, виконувати свої обов'язки, жити далі. А трохи веселощів і любощів нікому, навіть некромантам, ще не заважали.

Почати читання

Головні герої цієї історії

Дорослі люди зі своїми проблемами і життєвим досвідом

  

Місце події

Карта знаходиться у розробці

Що буде відбуватися

Багацько різної дивини і звичайні життєві негаразди. Академічні суперечки і розслідування, пошук справедливості. Погоні та магічни бітви. Роздуми про вік, минуле, втрати, неідеальну фігуру тощо. Спогади, бо їх також немало. Флірт по-некромантські.

Читати тут

Вітаю у новій історії! І буду рада будь-якій вашій підтримці ❤️

На жаль, досі маю проблеми з ментальним здоров'ям, але і не писати вже не можу :)

Щиро ваша, Анна Лерой

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lyudmila Sokolova
27.03.2025, 16:00:38

Ооо, які описи героїв - це просто любоффф!
Мало того, що Рейнхард не хропе, знає твою анатомія, швидко бігає, якщо вже і прискіпується, то мовчки!
Так він ще і в любові освідчується цілком науково - оцінивши чарівну красу форми черепа!!!
Гигиги, просто чарівно)))

Анна Лерой
31.03.2025, 00:52:44

Lyudmila Sokolova, Дякую))) Так, я с задоволенням писала ці описи)))

avatar
Lyudmila Sokolova
27.03.2025, 16:02:13

Евалліс також мила та чарівна по некромантські))
Дівчина з сильним та рішучим характером!

avatar
Вікторія Ковзун
15.03.2025, 11:01:33

Арти з описами героїв – просто вогонь)))

Показати 2 відповіді
Софія Малинська
19.03.2025, 11:20:28

Вікторія Ковзун, Мені теж сподобалися))

avatar
талина лиепа
15.03.2025, 08:53:34

Не можете не писать - пишите!!! Это радует и вас и нас. А мы не можем не читать))) затягивает в волшебный мир!

Анна Лерой
15.03.2025, 11:57:25

талина лиепа, Дуже рада читачам)))) бо хочу поділитися новим непростим, але казковим світом))

avatar
Тіна Никитенко
14.03.2025, 15:38:51

Вау! Які арти та описи , просто вогонь

Анна Лерой
15.03.2025, 11:56:30

Тіна Никитенко, Дякую ❤️

avatar
Наталія Діжурко
14.03.2025, 15:08:07

Яка анотація! ❤️❤️❤️ Ну,як не читати!!!
Вітаю з новинкою!!!
Бажаю Вам яскравої фантазії та уяви! Багато вдячних читачів!
І одужуйте пошвидше! ❤️❤️❤️

Анна Лерой
14.03.2025, 15:15:53

Наталія Діжурко, Дякую! Так, історія планується немаленька)))

Інші блоги
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Лиходійки в ударі⚠️смачно.Гаряче.Незаконно❗18+
​⚡️ Потраплянки-киянки 35+ (без рожевих шмарклів) ✨ Система-троль ✨Секс-квести на виживання: Володарка. Німфоманка. Мазохістка ✨Ламання залізної чоловічої дисципліни ❤️ Гарячий дарк-романс & Гумор ​Оновлення
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це
А от не треба з відрядження повертатися раніше!
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах… Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше