Я повернулась!

   Так, так, так. Це знов я. Жахливий видався рік – я влаштувалася на роботу. Ну знаєте, таку справжню, менеджером. Чоловік задоволений - дружина зайнялася нормальною справою, а не ось це все... Спочатку, я теж була задоволена, вирішила, що з письменством у мене не ладнається, треба йти в дорослий світ і забути про свої мрії. Через деякий час, я зрозуміла, що мій мозок починає усихати, спочатку він працював на 100%, потім на 70, а в результаті для роботи його вистачало відсотків 10. У мене зникло бажання дивитися фільми, читати книги і взагалі я стала схожою на робота.

   Але, раптово, мені повідомили, що більше моїх послуг не потребують. Спочатку, я навіть не зрозуміла – це що таке?! Я вже звикла до "дня сурка" і забула, що буває якось по-іншому. Але, мій мозок прокинувся, процесор струсив із себе пил і почав розганяти потужності. А коли я відкрила свій ноут і зайшла до недописаного твору, то зрозуміла, що це найщасливіший день за останній час!

   Маю стільки ідей, стільки планів. І я творитиму, хоча б заради себе.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Павелко
14.03.2025, 13:52:10

Вітаю з поверненням. Успіху та легкого пера. Тепер я слідкуватиму за вами ))

Волошина Яніна
14.03.2025, 23:37:35

Оксана Павелко, Дякую!

Інші блоги
Він її... викрав?
Друзі) Історія Лілі і Олега набирає нових обертів. Книга вже продається за передплатою, а тому ви маєте знати за що будете платити гроші (якщо ще вагаєтесь і не придбали цю божевільно-пристрастну історію). Так от справи
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше