Додано
13.03.25 14:50:56
Я отримала першу відповідь від видавництва!!!!
Вітаю, любі❤️
Вчора я отримала свою першу відповідь від видавництва щодо "(не) одна під дощем"! Всього через 8 днів!!!
Я в захваті!
Яка відповідь і що я про це думаю: дивіться тут✨
Ангеліна Александренко
167
відслідковують
Інші блоги
Як ви ставитеся до кохання, яке оживає з темряви? Коли два морально сірих персонажів плекають почуття любові й ненависті одночасно?
Кріпачка Софія Шандра вирішила спокусити польського пана, щоб покращити власне становище.
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯк правило видавництвам прибутвовіше, видавати розкручених зарубіжних письменників. А Українського письменника, майже ніхто не хоче ні слухати ні читати.
Ілля Вінницький, Дякую❤️
Сама маю пієтет перед друкованою книжкою, тож хай пощастить надалі.
Ангеліна Александренко, )
А нащо воно вам, якщо не секрет? тут вас побачить значно більше народу, це вам не коштуватиме ні копійки, не постраждає ліс, що може піти на папір, довкілля не загидять відходи книговиробництва. Хочете грошей? Так автор друкованих книги отримує найменшу з можливих винагороду, ще й ніхто не займається промоцією книги. Якщо ви чомусь впевнені, що світ потребує саме вашого тексту. нанесеного на папір, то просто влаштуйте опитування серед читачів, порахуйте, скільки з них потребують друкованого примірника, замовте в будь-якій друкарні й розішліть. це вийде для всіх дешевше і без втрати нервових клітин. ще й текст ваш не загидять редактори. і ви донесете до читача саме те, що і хотіли сказати ви - напряму, лише тим. кого цікавить ваша книга і без того, щоб годувати натовп посередників і мишей. які погризуть нерозпроданий наклад..
Рома Аріведерчі, Згодна на всі 100 відсотків.
Вітання, що є відповідь, адже будь-який зворотній зв'язок - це дійсно краще, ніж мовчання.
Бажаю знайти видавця, адже книга справді цього варта!
Успіхів вам ❤️
Анітка Санніфео, Щиро дякую за такі теплі слова❤️❤️❤️ так, я дуже рада побачити бодай якусь відповідь) вірю в себе та свою книгу, та радію, що маю таку підтримку❤️❤️❤️
Мої вітання. Тримаймо за вас кулачки, ще шістнадцять залишилося))
Оксана Павелко, Щиро дякую❤️❤️❤️ вірю в свою книгу та свої старання для мрії всього мого життя) Рада, що у мене є така підтримка❤️
Аж розгубилася, чи співчувати через відмову, чи вітати з рекордно коротким терміном між поданням і відповіддю (бо це таки рекорд, якщо не світовий - то Європи точно).
Думаю, просто напишу, що вірю у вас і вас твір. От.
Мерайя Д Рок, Ахаха) я сама в такому стані)) трошки сумно, що ні, але капець, як рада, що відповіли ще й так швидко))) то краще, ніж сидіти в мовчазних очікуваннях місяцями) щиро дякую за теплі слова підтримки❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати